Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok az idős kora...

A ti kutyátok az idős kora ellenére is fiatalnak néz ki?

Figyelt kérdés

Csak azért vagyok erre kíváncsi, mert az állatorvos, amikor beleolvasott az eboltási könyvbe, csodálkozva kérdezte tőlem, hogy a kutyám 10 éves? Azt feleltem, hogy igen, májusban lett 10 éves.

A doki mondta, hogy a kora ellenére elég fiatalnak néz ki: épek a fogai, szép a bundája és ráadásul nagyon aktív is. A válaszom az volt, hogy kicsi kora óta rengeteg zöldséget, gyümölcsöt fogyasztott. 3 éves kora óta házi kosztot eszik, száraztáppól ritkán evett. Talán ez lehet az oka, hogy ilyen fiatalnak látszik a kutyám.



És a tiétek?



2012. dec. 19. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kutyám 15 éves. Ősz a feje, de senki nem nézi ennyinek. Egy foga sem hiányzik, fut szalad. 3 éves kora óta csak száraztápot eszik szinte.
2012. dec. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Platypus ***** válasza:
Egy ismerősöm kutyáját úgy hozták a menhelyről, hogy egy év körüli lehet. Az állatorvos véleménye is ez volt. Viszont egy év múlva már jól láthatóan őszült. Minden szempontból elhanyagolt kutya volt, nem lehetett jó sora, mielőtt a menhelyre került. Mégis nagyon fiatalosan nézett ki, és még most is kölyöknek lehetne nézni, ha nem lenne őszes.
2012. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10,5 eves a kutyusom.

Mindenki azt hiszi hogy 1-2 eves,nehanyan meg azt kerdik hogy kolyok? :)).

Nagyon aktiv,ugy rohan mintha puskabol lottek volna ki,pont ugy mint ezelott.Picit kezd oszulni,foleg a hasikaja.Szombaton megyunk dokihoz vizsgalatra.:)


Kepek:

[link]

[link]

2012. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én labim 9 és fél éves. Fekete,, de csak az álla, és a combja őszül. Napokban volt kint a doki, el volt hűlve, sokkal fiatalabbnak gondolta. :))

Kiskora óta megfelelő mennyiségű mozgás, szellemi aktivitás, megfelelő táplálék és sok sok szeretet! Nekünk ez a titkunk. Na meg a gének, családfájában mindegyik eb kb 15 évig élt.

Elég aktív, imád rohangálni, labdázni, frisbizni még mindig.

2012. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hallottam már néhány 20 év körüli kort megélt kutyáról, kivétel nélkül házikoszton, maradékon éltek.
2012. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!