Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem felháborító...

Szerintetek nem felháborító az, hogy pár ember tárgyként kezeli a háziállatát?

Figyelt kérdés

Az interneten apróhirdetésben egy csomó olyan hirdetést találni, mint pl.: x éves y fajta kiskutyámat ELCSERÉLNÉM más fajtára.

Na mármost, nekem is van egy kiskutyám, aki már családtagnak számít, és soha semmi pénzért nem adnám el, és nem főleg nem cserélném el, mert nem tárgyként kezelem.

Ti mit gondoltok erről?


2009. aug. 23. 16:45
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem is az! Sose értettem minek olyan embernek állat amit nem is szeret.. a kutya az családtag! Hihetetlen hogy emberek tudnak igy bánni az állatokkal.Kiváncsi lennék ha velük vagy a gyerekükkel csinálnák ugyanezt mit szólna hozzá..

Én nagyon szeretem az állatokat!

2009. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
ilyet én se tudnék csinálni! 4 macskánk van, és amikor lefial, még azoktól sem tudok elválni, amelyeket odaigértük. Pont igy lett 4 macskánk:)), muszáj volt mindig megtartani 1-et mert sehogy sem birtam elválni
2009. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Hat szerintem is eleg felhaborodito mert egy haziallatot miert kell megvenni ha nem gondoskodnak,torodnek vele.foleg egy kutya olyan mint egy ember es hamar megszeret akkarkit es nehezen engedi el a szeretet szemenyt.en nem lenek ra kepes h a kutyamat elcserejem egy masikra.
2009. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát látom vannak még normális emberek. :) Köszi a válaszokat.
2009. aug. 23. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken én is ki tudok akadni. De a legjobb mikor ezt írják: "XY fajtájú kutyámat elcserélném értelmes dologra (fűnyíró, számítógép stb). Értelmes dologra...
2009. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesznek már az állatoknak is "jogai" a normális élethez? Senkinek nem kötelező állatot tartani, soha nem értettem, hogyha valaki nem szereti akkor miért?! És az Állatrendőrséget minden szempontból támogatnám, jó lenne már valami előrelépés.
2009. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként általában a mocskos szaporítók szoktak ilyen hirdetéseket feladni, amikor az adott fajta már kiment a divatból, és nem hoz hasznot. Nem hiszem hogy olyanok írnak ilyen szemétségeket, akiknek egy házikedvencük van.
2009. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Azért ez a mcskás fazon sem normális, h fialtatja a macskáit. :S Nem nézett még szét egy menhelyen sem?

(Ha fajta macskáról van szó elnézést.)

Az egy dolog, h kevés a normális ember állattartásban, de még kevesebb a felelősség teljes, belátással rendelkező állattartó.

2009. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, biztos nem érdekli, hogy a macskának k*rvára nem poén elleni, és hogy 2 millió gazdátlan macska van Magyarországon...
2009. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
DE az!!az ilyeneknek nem szabadna állatot tartani!
2009. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!