Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fekszik be a kutyám...

Miért nem fekszik be a kutyám a házába?

Figyelt kérdés
Nem új ház, de ma beraktam neki még rongyokat, hogy ne csak az a kevés legyen ami bent van. Volt több is, de azokat kihordozta, amik nem tetszettek neki. Lehetséges, hogy ezek miatt nem megy be és inkább kint fekszik a hidegben???????? Inkább vegyem ki őket?
2012. dec. 24. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Most néztem, már azokat is kihúzkodta... :D
2012. dec. 24. 22:41
 2/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%

1. A ház korábban is övé volt, vagy más állat/kutya otthona volt? Nagyon jó az orruk, elképzelhető, érez valamit az előző lakókból.


2.Nem jó helyen van a ház. A kutyák és a macskák is nagyon érzékenyek a földsugárzásokra. Csak míg a macskák keresik ezeket a helyeket, addig a kutyák kerülik. Nézd meg egyébként hol tartózkodik a legtöbbet, és ha van lehetőséged, oda helyezd át a házát.


3.Jó helyen, de nem jó irányba áll a ház. Magyarországon észak-északkeleti az uralkodó szélirány úgy tudom.Legalább is mifelénk. Mindig úgy állítsd irányba a házat, hogy a bejárata dél felé nézzen. Így jut be a legtöbb napfény és meleg, a szelet pedig felfogja a hátsó fala a kutyaháznak.

2012. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A ház korábban is az övé volt, szokta használni is. De most meg ..

A házat direkt olyan helyre állítottam, ahol nem huzatos a hely és a bejárata dél felé néz. Max arra tudok tippelni, hogy az új szagok miatt nem feküdt be.

Van egyébként még egy kutyám, de őt beengedem éjszakára a műhelybe (de be is jön, nem úgy mint amelyik kutyusról szó van, őt hiába hívom nem jön be). De ha viszont ez a másik kutyus is kint van akkor bemegy a házába viszont a másikat nem engedi be .. akkor meg az fekszik kint a tető alatt. Ezért is engedem be akkor inkább..

2012. dec. 24. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Máskor bement a házába?

Talán nem fázik még ahhoz, hogy be kelljen mennie.

2012. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:
Akkor csak a szokásos irigység/rátartiság a másik kutya miatt. Csinálj egy házat a másiknak is aztán majd beosztják egymás között. Jobb ötletem nincs.
2012. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mustafa33 ***** válasza:
Rongyok helyett tegyél az aljára papírkartont, egy nagy dobozból vágjál olyat ami teljesen elfedi. Az is meleg. ha akkor sem megy be, rongynak a saját rosz nadrágodat tedd be.
2012. dec. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát vannak bent, amiket elfogadott. De ha újakat teszek be azokat kihordja..
2012. dec. 25. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!