Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mérgelődnek a kutyatulaj...

Miért mérgelődnek a kutyatulajdonosok a petárdázás végett, amikor a kutya az állandó ugatással zavarja meg a nyugalmat?

Figyelt kérdés
Szeretem a kutyákat meg minden, de akkor is kicsit zavaró, hogy egyfolytában ugatnak. Nekem speciel 10 év sem volt elegendő, hogy hozzászokjak, és nyáron nagyon rossz, amikor éjjel nyitva van az ablak, ami pont a szomszéd fele néz, egyszerűen nem lehet aludni. Egyszer éjjel közepén cigiztem az ablakban, köptem egyet, és egyből torkaszakadtából elkezdtek ugatni, majd szépen sorjában az utca többi kutyája is. Ráadásul ez az év majdnem minden napján fennáll, a pedárdázás meg nem olyan gyakori jelenség.

2012. dec. 28. 23:44
1 2 3
 21/22 vyrob ***** válasza:
szerencsétlen hát ezzel is magadat alacsonyitod le miért fáj neked ha valaki kulturáltan tüzijátékozik vagy petárdázik .tényleg elgondolkodok mi bajod van ember utálod rendben. de abba bele se gondolsz hogy rengeteg embernek tetszhet ez a dolog .és hogy gyogykezelni neharagudj hogy kiakadtam de abszurd dolgokat irsz .ja és hogy primitiv irninemtudó embernek neveztél .én diszgráfiás és diszkalkuliás vagyok igy születtem gratulálok hogy gunyt üztél belőle szép volt.
2013. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 vyrob ***** válasza:
ja és akkor lennél normális hozzászoló ha azt irnád : én utálom a petárdát és a tüzijátékot de aki szereti az csinálja. és nem jönnél ilyen kényszergyogykezelésekkel stb.leirnád a véleményedet és nem alacsonyitanád le azokat az embereket akik szeretik mert szerinted nekünk nincs 100% os iq.beszéltem egy anyukával akik szilveszter elött vettek kicsi tüzijátékot a gyerekeknek hogy egy picit szorakozzanak ha már szilveszter van. gondolom ők is primitivek szerinted.és minden ember aki csak hozzányul ilyen eszközökhöz .
2013. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!