Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nappal szobatiszta éjszaka...

Nappal szobatiszta éjszaka nem, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nappal szépen használja a pelust kivéve ha elmegyek itthonról ,mert akkor azért van baleset ,de éjszaka mindig a padlót célozza meg. Van bent neki macska alom és pelenka is. Mit tehetnék még?
2012. dec. 30. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Séta? Naponta többször? Esetleg késő este is? Vagy olyan kicsi, hogy még nem lehet kivinni oltáshiány miatt?
2012. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer kutya, minek neki macskaalom? Ki kell vinni olyan helyre ahol nem nagyon jár más állat, és ki kell szoktatni, nem be.
2012. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csivava 11 hetes és még 2 oltás kell neki +doktor nő is azt mondta ,h ne vigyem ki.
2012. dec. 30. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor takaríts lelkesen... :o)
2012. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet nem mondott az én állatorvosom..Azt mondta kifelé szoktassam, kétóránként kb, de nagy játék, és evés után tutira. Éjjel is keltem folyamatosan, 3 hét alatt teljesen szobatiszta lett. A doki is megdicsérte, hogy milyen gyorsan tanul. Csak olyan helyre kell menni, ahol nem nagyon találkozik más állattal.
2012. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ègetni kell a lámpát éjjel akkor azt hisz nap pal van és nem piszkos sehova! Be csapod mint a hazat az ajtót
2014. aug. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!