Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kutyám egész nap...

Segítség! A kutyám egész nap hányt. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Francia bulldog kutyám egész nap nem eszik semmit és nagyoin sokat hányt (sárgát). Szerintem fáj is a hasa, mert nem tud lefeküdni se. Egész nap csak áll és liheg meg persze hány. Nagyon rossz nézni, ugy hogy nmtudok vele mit tenni. Hogyan segíthetnék rajta? Szügséges állatorvoshoz vinnem, vagy csak elrontotta a gyomrát? VALAKI SEGÍTSEN! ELŐre iis köszönöm!

2012. dec. 30. 19:10
1 2
 11/16 sakes válasza:
82%
EMBER HUZZÁL LE AZ ÁLLATORVOSHOZ MINNÉL HAMARABB GYŐZT MEG A SZÜLŐKET VAGY HA NAGY KORÚ VAGY AKKOR MEG PATTANJ ÉS HUZZÁ BE A RENDELŐBE,VAGY HÍVJ KI VALAKIT DE MINNÉL HAMARABB
2012. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem tudod elvinni, mert lusta vagy?
2012. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Mizujs?Jobban lett az ebed?Elvitted orvoshoz?
2012. dec. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
Lóf*szt vitte el, már rég írt volna infót. A kutyának annyi. Majd vesz egy másikat occsót az expresszről, arra lesz pénz.
2012. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
Vagy jön a hazugság, hogy már meggyógyult, semmi baja. Közben meg már el van temetve a hátsó kertben.
2012. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szerettem volna értelmes válaszokat kapni, de úgy látom ezen az oldalon ez nem lehetséges . Nagyon bunkó válaszokat kaptam, es nem tudom h miert ... Ha szeretnétek tudni , jobban lett magától, de azert elvittem orvoshoz is.. aztmondta semmi baj , csak kicsit többet evett mint szokott . Kaptam gyógyszert es mar semmi baja . Undorító , hogy egyes emberek hogy képesek beszélni. Meg voltam ijedve, de semmi közotok hozza hogy miert nem tudtam egyből elvinni orvoshoz.GRATULALOK A SOK BUNKÓ EMBERNEK!
2013. jan. 10. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!