Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával Magyarországon be...

Kutyával Magyarországon be lehet menni boltba úgy, hogy a kezemben/táskámban van? Vagy úgy sem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 01:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
81%

Így van nagyon kevés kutya gazda páros az aki erre képes lenne. Persze tudom a zsebcsivava kit zavar.. Csak az a baj hogy minél kisebb egy kutya annál neveletlenebb.


Én voltam már sok helyen kutyával engedtek már be nem kutyás étterembe is, az emberek meg elfakulnak mikor meglátják hogy egy kutya mászik ki az asztal alól.. de előtte észre se vették.. De kapunk sok dícséretett is, hogy tök jó hogy van ilyen kutya is akinek nem az a célja, hogy minden mást likvidáljon :D stb


Jelen társadalmunkba még 1-2 embert se engednék be jó pár helyre nem hogy a kutyákat.. Az a baj hogy olyat meg nem lehet hogy a bolt előtt áll valaki aki eldönti hogy bemehet e a kutya. Bár akár lehetne ilyen bolti jogsi akár... de ez már csak fikció mint a póráz nélküli sétára jogosító "jogosítvány"

2013. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
10%
Én egy giga mega nagy nyúllal is bementem a Tescoba.xd és nem is szoltak.:D
2013. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!