Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ír szetter és mudi tenyésztése?

Ír szetter és mudi tenyésztése?

Figyelt kérdés

sok tenyésztő ha több fajtát tenyészt(!) akkor hasonló kaliberű kutyákkal foglalkozik pl:golden-labrador sheltie-collie stb..

nekem mégis a fent említett két fajta szerelmese vagyok

de ők teljesen más munkára lettek kitenyésztve ez engem nem hátráltatna semmiben?


2013. jan. 2. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
ha tenyésztő lennél, akkor ha mindkét kutyával ugyanolyan gonddal tenyésztenél, tehát egyiket sem helyeznéd előtérbe, akkor nem érne hátrány
2013. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi, olyan fajtát tenyészt mindenki amilyen tetszik neki :) az én ismerősöm nemrég kérte ki a kennelnevét, 3 sheltie kutyusa van, de tavasszal várják bordeaux-i dogjukat :D
2013. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve tetszik neki ÉS illik az életvitelükhöz! (2. voltam)
2013. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

első vagyok, nincs összefüggésben az, hogy hasonló kaliberű fajtákat tenyészzen valaki.

Ha akarsz akkor egy csivavát meg egy németjuhászt tenyésztesz. Tök más a kettő.

2013. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiben sem hátráltatna. Az én párosításom mudi, dobermann, szóval ez semmi xD De tudd, hogy egy jó tenyésztő (ha csak nem luxus körülmények között él személyzettel - de én ilyentől biztos nem vennék) minnél kevesebb kutyát tart és minnél kevesebb fajtát tenyészt, hogy rendesen tudjon velük foglalkozni. Nem muszáj mindegyik kedvenc fajtádat tenyészteni, az is elég lehet, hogy csak 1-2 példányt tartasz belőle. Nekem is több kedvenc fajtám van, de eldöntöttem, hogy melyik a legfontosabb, és azon kívül legfeljebb egy fajtát tenyésztenék még.
2013. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!