Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chip ellenzők! Szeretnék erre...

Ratata kérdése:

Chip ellenzők! Szeretnék erre komoly válaszokat kapni?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha autótok elé ugrana egy chip nélküli kutya és nagy kár keletkezne a kocsiban és hiába a kutya gazdájának kellene kifizetni a kárt mindenki letagadná, hogy az övé? De ha be lenne chippelve akkor kiderülne kié és megtérítnének a károdat. Vagy ha egy chipezetlen kutya megtámadná a gyereked és nem tudnának felelősségre vonni a gazdát, ilyenkor jó lenne a chip nem? Amúgy nagyon sok szegénynek mondott ember cigizik ha egy pár napot kevesebbet szív simán kijön belőle egy chippezés ára erről mi a véleményetek? kötekedő trollok kíméljenek szerintem igenis komolyak ezek a felvetéseim

2013. jan. 3. 21:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

39-es honnan számítanád nagytermetűnek a kutyát.Magasságtól,súlytól vagy fajtától?

A lányodnak adsz x ezer forintot műkörömre de 1 hét múlva letörik neki.AZ nem kidobott pénz?

2013. jan. 5. 16:56
 42/51 anonim ***** válasza:
15%
Ápoltság is már pénzkidobás? Ha még egy fél évig használható a körömkefe akkor már ne vegyek másikat? Milyen jó lehet beosztani a másik pénzét! Sebaj előző válaszolónak még kívánok legalább 20 új adónemet amit simán ki tudja fizetni, majd itt a fórumon adunk tanácsot,hogyan, és mindeközben veszítse el a munkahelyét.
2013. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
0%
Jujj vettem egy csokit amit megettem! Már ezzel is kidobtam a pénzt ugye?
2013. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
87%

38. válaszoló aki az elvándorlásról írt köszi :)

Viszont, nem akarok kötekedni, de ez felvetett bennem egy új kérdést, ha valakinek elveszik a kutyája és bekerül egy menhelyre ott leolvassák a chipet és elvileg hamar vissza kerül a gazdához. Na de ha elvándorol a chip akkor ezt fogják keresni hátha máshol van benne? Vagy az lesz,hogy a nyakánál nincs akkor nincs benne?



Ez viszont nekem furcsa, ha meghal a kutyád az első ami eszedbe jut , hogy kitéríti meg a chip árát?! Inkább ne legyen kutyád!

2013. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
42-es ez azért durva ilyet kívánni egy másik embernek.ez gusztustalan.de én akkor se kívánok neked ilyet
2013. jan. 5. 22:42
 46/51 anonim ***** válasza:
81%
Azért ritka, hogy messzire vándoroljon. Általában ott van azon az oldalon, csak esetleg lejjebb. Nem azokra az esetekre készülünk, ahol pont nem találják a kutyában a chipet miközben van benne. Ha mondjuk 1000 esetből 1 ilyen van, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy épp belefussunk. Ráadásul én konkrétan ember méretű kutyában láttam ilyet, egy átlagos méretű kutyában könnyű megtalálni, mert eleve nem nagy az egész állat, ráadásul nem kell milliméter pontosan a chip fölé tartani a leolvasót, hogy érzékelje.
2013. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Az "ember méretű" kutyában végül hol lett meg a chip és mennyi idő volt még így elvándorolt?
2013. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit lejjebb, a váll-mellkas környékén, pontos helyre nem emlékszem, mert évekkel ezelőtt volt és csak szemlélőként voltam jelen. Azt se tudom megmondani mennyi idő volt, de amíg a többi kutyánál néhány másodperc, addig ezzel jelentősen többet próbálkoztak.
2013. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%

Aha akkor azért nem úgy van,hogy mondjuk bal oldalra beülteték neki és a jobb hátsó lábánál találták meg.

Ja nem azt akartam kérdezni,hogy mennyi idő volt amíg megtalálták, hanem hogy mennyi idő alatt csúszott el a chip?

Szóval,hogy beültették és ez több év vagy hónap , nap alatt vándorolt el? (mondjuk gondolom ez nem egy-két nap)


Persze mikor megtudtam,hogy kötelező lesz a chip már így elképzeltem szegény kutyámat, hogy csúszkál benne valami és hol itt van hol ott..jó ez logikusan végig gondolva nem így működik, értem én csak hát akkor is na :D Ezért kérdezek ennyit.

2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezőtől meg elnézést,hogy így bele mentem a témába, de lehetséges,hogy mást is érdekel azért kérdeztem itt.
2013. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!