Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Bandogokró...

Mi a véleményetek a Bandogokról és azokról akik tenyésztik őket?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert biztosan itt is két tábor van.

Nekem nagyon tetszenek az ilyen kutyák,és szeretnék is a jövőben egyet.

Szerintem nem olyan rossz dolog ez. Jó mondjuk azon kívűl,hogy mindenki létrehozhatja azt a kutyát amilyenre vágyik,azon kívűl sok jót nem tudok mondani mellette.

Végülis törzsköny nincs,keverékek és nem lehet tudni mi lesz belőlük.

De láttam egy-két külföldi Bandog kennelt,és valami horror áron adják a kutyáikat.

Itthon is láttam hirdetgetni de azok nem igazi Bandogok.


Ja,aki nem tudná mi a Bandog: egy pit és egy molosszus kutya keresztezése,és ezeknek mindenféle variációja. Egy jó bandogba mindenképp kell pit.


Ezen az oldalon szerintem nagyon szép bandogok is vannak,igaz itt Rocky Mountain Bulldognak hívja őket a tenyésztő: www.buffdogs.com


2009. aug. 26. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Igen, tilos, legalábbis 2004-ben tuti az volt. Nem hinném, hogy változott a dolog.

Az amerikai (de a magyarországit is) harcoltatást pedig hidd el, alaptalanul és tapasztalat nélkül nem írnám.

Én nem azt mondom, hogy nem lehet szeretni őket, mert ők is ugyanúgy kutyák érző lélekkel és jellemekkel, hanem azt, hogy ez az egész bandog dolog egy nevetséges, minden ok nélküli mizéria. Már a hosszú hozzászólásomban leírtam, miért. Teljesen felesleges, szakértelem nélküli szaporításnak tartom.

2009. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Holdasi Zoltán válasza:
Már ne is haragudjatok... DE úgy beszéltek a keverék kutyáról mintha egy pszichopata állat lenne... A gazda tehet arról hogy a kutya nincs szocializálva és elmebeteg, de semmi köze ahhoz hogy a kutya keverék...! Viszont abban igazat adok, hogy teljesen felesleges összekeverni a kutyákat, csak mert nagy és erős kutya születik, aminek a vége elaltatás lesz
2010. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!