Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiképzők, iskolavezetők!...

Kiképzők, iskolavezetők! Mennyit kerestek? Milyen egyéb költségek merülnek fel?

Figyelt kérdés

Mekkora különbség van egy kiképző és az iskolavezető keresete között? És a bevétel hány%-át viszik el egyéb költségek? (Pálya bérlés, rezsi, a felszerelések kb. mennyibe kerülnek? - mármint az agility akadályok, ŐV cuccok,...)


Privátban is írhattok, ha nem akartok nyilvánosan nyilatkozni...


Köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 4. 19:44
1 2
 1/20 anonim válasza:
40%
En kozepiskolaban vagyok kikepzo/tesitanar. brutto 180
2013. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
a felszereleseket pedig az iskola veszi, szoval nulla koltseg
2013. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az iskolavezető a saját pénzéből, plusz az iskolai díjakból hozta össze az iskolát. A mai napig a felszerelést, a bérleti díjat, rezsit az iskolai tagdíjakból fedezi. A munkájáért viszont a köszönömön kívül nem kap semmit.A kiképzők, segédek annyiban vannak segítve, hogy nem fizetik a havi díjat.

A területen előforduló javítások, karbantartások pedig a stabil tagok erejével van megoldva.

Fizetés? Az munkáért jár. A kiképzés pedig egy komoly , szép hobbi.

2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló... ez kész:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mármint első válaszolóra írtam:)
2013. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
akkor miből élmek?
2013. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Értem.

Nem tudtam, hogy őrző-védőznek is középiskolában a gyerekekkel.

2013. jan. 4. 19:57
 8/20 A kérdező kommentje:

81%-os! Megkérdezhetem, melyik kutyasuli ez?


Mindenkitől ezt hallom... hogy semmi fizetés, ingyen munka, stb...

De én ezt nem hiszem el.


Egyébként köszönöm a válaszod, várom még másokét is.:)

2013. jan. 4. 19:59
 9/20 anonim ***** válasza:

Egy sima több évtizede működő "ósdi" iskola.

De sorolhatnék sokat, ahol ugyanez a felállás. Magyarországon még csak egy ember elhatározásán múlik, csinál-e iskolát. Aztán szerez helyet, szerez segítőket és megpróbálnak megélni a bejövő tagsági díjakból.Persze, az induláshoz tőke kell. Ezek az emberek általában kutyákkal foglalkoznak . Vállalnak kiképzést, házhoz járást és ez a plusz bevételük. A legtöbbjének vagy van vállalkozóija, vagy nincs.

A tükrösök felépítést nem tudom.

2013. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nálunk sem visznek haza semmi pénzt a kiképzők. Annyiból jó helyzetben vagyunk, hogy ingyen használhatjuk a kutyaiskola pályáját. Az eszközöket (akadályok, padok stb) a tagok csinálták, a kiképzéshez szükséges dolgok (labdák, védőkarok stb) pótlása valamint a szemináriumi költségek pedig a tagdíjakból vannak finanszírozva.
2013. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!