Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát ajánlanátok?

Melyik kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van már egy border colliem és imádom ot, de szeretnék mellé mégegy kutyust, én a menhelyre szavazok, de kell pár B terv.

Kozepes termeture gondoltam, nem fontos hogy orizze a házat, inkább legyen jól szocializálható, jah és van egy macskám is. Lécci írjatok tippeket!!! Ja és a másik kutyus már lassan két éves lesz és két hónaposan kerult hozzánk, azota szinte minden nap sétáltassuk. Faluban lakunk családi házban, átlagos méretu kerttel. Nagyjából ennyi, ha nem elég akkor kérdezzetek bátran! :)



#kutyafajta #Border collie #kutya macska mellé
2013. jan. 7. 10:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocsi a sok kérdés miatt XD
2013. jan. 7. 14:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Samoyed, Goldi? :) mind a ketto nagyon tunemeny.:))
2013. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is két kutyám van. Egy golden és egy skót juhász. Mindig nagyon jól elvannak, pedig mindegyik menhelyi volt és felnőtt kutyaként ismerkedtek meg. Együtt mennek ki az udvarra, együtt játszanak, nagyon jól elvannak, még sosem verekedtem vagy ilyesmi. Szerintem jó ha két kutya van. Nekik is van fajbeli társuk és tényleg élvezet a labdázás két kutyussal:)
2013. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem privátba nyugodtan. :) Nekem egy fekete és egy fehér mudim van, szukák. A mudi terelőkutya, de alapvetően másfajta terelőstílust képvisel, mint a border. :)
2013. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Skót juhász? :)
2014. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!