Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez állatkínzás?

Ez állatkínzás?

Figyelt kérdés
Büntethető-e az a gazda, aki 2 négyzetméteren tartja a kutyáját (közepes testméretű), de napi kétszer elviszi sétálni?

2013. jan. 9. 10:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Így még rosszabb, mert kikötve sem szabad tartani tartósan...
2013. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy csak megkötve lehet a kutya?

Ha nem tudják megoldani a szabadon lévőséget, egy futólánc még mindig jobb megoldás .

Amúgy , ha már bent van a lakásban a kutya, miért nem lehet megoldani, hogy a családdal együtt élje az életét?

2013. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 hun04 ***** válasza:
20%
Ismerősödet feladnád? Akkor jó barát lehetsz. Ha leviszi 2-szer naponta sétálni mért lenne állatkínzás? 1 millióan tartanak így kutyát, ennyi erővel minden 2-ik városit megbüntethetnének.
2013. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Akkor büntessék....

Te mit szólnál ha így kellene élned?

Arányaiban még egy hörcsögnek is nagyobb élettere van....

2013. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
13:26-os! Én a párom legeslegjobb barátját (testvérként néznek egymásra) fenyegettem meg feljelentéssel, mert állatkínzáson törte a fejét. Ha az állatokról van szó, felőlem lehet az atyaúristen is, simán elindítom ellene az eljárást.
2013. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kisvörös, akkor készülj fel rá hogy esetleg hamis vád miatt el fognak kaszálni.


A többiek meg retardáltak vagy nem tudnak magyarul?


A négyzetméterek a tartósan való ott tartásra vannak meghatározva. Ha valaki a kutyáját egy 2 négyzetméteres területen tartja, de emellett sétáltatja, azaz kielégíti a mozgásigényét, az nem tartósan való ott tartás.


Tehát ez nem állatkínzás.


A csökkent értelmű autodidakta jogászoktól ments meg Uram minket...

2013. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Hamis vád? Fényképpel bizonyítottam volna, h 3 kismacskát ki akar tenni az útra. Ő maga jelentette ki.

DE mindegy, némi "ráhatás" - főleg a rendőrség bevonásának megemlítése elvette tőle a kedvét. Én meg kerestem gadzit a macsekoknak.

2013. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%

Fényképpel bizonyítottad volna hogy azt mondta? :-DDD


Gondolod hogyha meg akarta volna csinálni akkor elmondja neked vagy előtted csinálja?


Szivatni akart téged, te meg jól bevetted.


Akik meg lepontoznak, azoknak annyit mondanék, hogy a pontozás azt jelzi, hogy a válasz számára mennyire volt hasznos. Nos, ez nem csak a választ minősíti, hanem a pontozót is.


Mert hiába visz valaki oda egy hiperszuper számítógépet egy a Kalahari sivatagban élő bushmannak, mert a bushman - primitív életkörülményeiből adódóan - ezt nem tudja használni. Számára a számítógép nem hasznos.


Viszont ha kap egy kést, azt hasznosítani tudja, tudja vele a vízadó gyökeret hámozni, ki tudja zsigerelni, meg tudja nyúzni az elejtett vadat, tehát számára az a kés hasznos.


A kés meg jóval primitívebb eszköz mint a számítógép...

2013. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17%

Másik meg az hogy mint írtam korábban, aki ilyen szinten állatvédő hogy beáldozza egypár xaros kismacskáért a közeli emberi kapcsolatait, az pszichiátriai eset. Mert egy ilyen nem szereti se a párját, se a közeli barátnak mondott másik embert ha a rendőrséggel fenyegeti. Az ilyen nem szeret senkit és nagy valószínűséggel őt se szereti igazán senki, ezért is fordult az állatok felé.


Normális emberek között ez úgy néz ki, hogy:


a: megbeszéljük

b: megszakítunk vele minden kapcsolatot

2013. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%

a 2 nm-t saccra mondod, vagy lemérted? mert az nagyon kicsi előszobának is, ez egy tisztességes szekrény mérete.


de mivel sétáltatva van, nem számít, hogy mekkora az alapterület, hiszen nem TARTÓSAN tartja ott a kutyát. a szobakutyák sem járnak be nagyobb teret két séta között...

2013. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!