Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sebes kutya orra megoldás?

Sebes kutya orra megoldás?

Figyelt kérdés
Sebes a kutya orra egy betegség miatt. Állandóan nyalogatja, így nem akar neki begyógyulni. Nincs valakinek ötlete hogyan lehetne ezen javítani? Voltunk többször is dokinál, jövőhéten is megyünk, de már nem tudom mi tudnánk még tenni, hogy szegény meggyógyulni.
2013. jan. 10. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy a kutya orra érzékeny. És tudnék ajánlani jó minőségű sebfertőtlenítőt (össze is húzza hamar a sebet, mivel keserű, nem nyalogatja az állat). Csak hát, szerintem pont azért nem igazán lehet ilyesmikkel kenegetni, mert megőrülne a szagától. :/

Próbáljátok nap közben sokat figyelni, hogy ne nyalogassa. Bár a nyál is fertőtlenít.

2013. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Próbálok én rászólni, ha látom, de hát nem hallgat rám :) Kapott még egy havi adag gyulladáscsökkentőt, remélem használni fog :(
2013. jan. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!