Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi hirdetésről? Felháborítónak, vagy valósnak, elfogadhatónak találjátok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 10. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Mi ezzel a hirdetéssel a baj?
2013. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
"Bolognese kiskutya"
2013. jan. 10. 19:08
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi baj sincs vele.Ha valahol születik kiskutya,és nem tudják eltartani,akkor valahogy el kell ajándékozni.Ez a hirdetés még külön jó is,mert azt jelenti,hogy nem egyből a menhelyre dobnák be meghalni.
2013. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
mondjuk a Bolognesehez nem sok köze van, max. annyi, hogy fehér ő is. De attól még valóban jó társa lehet valakinek, és 10 e ft, ha oltott, és chippezett, tényleg jelképes ár.
2013. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek joga van annyit kérni a keverék kutyájáért (is) amennyit nem szégyell - aztán vagy megveszik vagy nem. Megértem hogy azért írta oda hogy bolognese, mert úgy könnyebb eladni, de szerintem aki csak egyszer látott bolognese-t (márpedig a vevőjelölt látott, ha azt akar venni) előre leveszi, hogy ennek a kutyának semmi köze hozzá.
2013. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam már ezt a hirdetést, és télleg gáz. Minden, csak nem bolognese. Nem csak azért, mert egyenes a szőre, egy bolognese nem így néz ki. Vagy a csaj nincs tisztában a dolgokkal, vagy úgy van vele, hogy valami hülye csak elhiszi.

Előzők: nem az a baj, hogy gazdit keres a kutyának, hanem hogy kamuzik. Ez a kutya tuti, hogy nem bolognese!

2013. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tartom undorítónak, hogy hazudik az eladó is tudja hogy semmi köze hozzá!
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
10.000 forintért keverékkutya...Azér'van bőr a pofáján! :D De hátha jobb helye lesz a kis pofának,mint a kedves gazdinál"...
2013. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem, hogy ezen miért akadtok fel. A tv-ben egyetlen olyan reklámot nem tudtok mutatni, amiben ne hazudnának oltáriakat. Csak ott 20 jogász azért van tartva, hogy még véletlenül se lehessen belekötni a reklámszövegbe. A csajnak nincs pénze jogászokra, csak követi a trendet.
2013. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

Semmi baj nincs vele,van egy eladó kutya a tulaj azt állítja bolognese de ha nem az akkor mi van .Ezt a kutyát az fogja megvenni akinek tettszik.

Én keverék párti vagyok a kutyáimat küllem jellem alapján választottam a menhelyen.

Ez a kiskutya szeretetre méltó kis tünemény nekem tettszik ha bolognese ha nem.

2013. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!