Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi hirdetésről? Felháborítónak, vagy valósnak, elfogadhatónak találjátok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 10. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a csajt jól átverték,azt hitte Bolognese-t vett,most rájött a tévedésére,és menti a menthetőt.A másik meg mi az hogy szobatisztaságra "előnevelve" a csirkék szoktak előneveltek lenni,nem a kutyák.
2013. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

senki sem mondta hogy a keverékekkel baj lenne, illetve hogy a fajtiszták pénzbeli értékük folytán lennének szerethetőek, egyszerűen nekem bántja az önérzetem mindenki nevében, hogy egy EGYÉRTELMŰEN, BÁNTÓAM NEM bolognese kiskutyáról állítja, hogy az, ezzel hülyének nézve mindenkit.

adja el, szíve joga, de ne egy hazugság katalizálja...érted.

2013. jan. 10. 20:09
 13/23 A kérdező kommentje:
a többi felháborító a "minőségi kiskutyák", "előjegyzésre is", illetve az "igényeseknek" kifejezések ugyanitt...egyszerűen leszakad a pofám.
2013. jan. 10. 20:11
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább óriás csivavára hasonlít! :D
2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
én is csivava-bolognese keveréknek gondolnám.
2013. jan. 10. 20:15
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Megy itt az álszent duma, hogy szaporítótól sose vegyünk kiskutyát blablabla. Errefel meg most mindenki azt írja nincs ezzel semmi gond! hogy a jó büdös francba ne volna gond? Ez egy szaporított, korcs, lehet gén hulladék kutya. De azért fizessen valaki a szaporító hatökörnek, hogy rájöjjön milyen jó biznisz szaporítani. Vett a szaporítótól egy bchonnak látszó valamit, majd a szomszéd kitudja milyen kutyájával párzott, és még támogassuk is milyen jó bizniszt csinál. Ha egy kutya egyszer az életben rajta maradna vagy több akkor rájönne, hogy nem gyártunkkeveréket mert nem kell senkinek és talán abbahagyná, de ha mindíg lesz aki megvedje akkor sose fogja abbahagyni! Ez nem egy jól ápolt kutya, csak a kép kedvéért bevitte, hogy jobban eladhassa. A szeme hogy kinéz? A könny megfogta a barnára a szőrét amit ha nem fognak kezelni majd lesz belőle egy gyulladás mert a por és minden szar bele fog ragadni.
2013. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Szerintem elég nagy pofátlanság keverék kutyáért pénz elkérni, amikor menhelyről ugyan ilyenek vihetők el ingyen. Ha az én kutyám lenne és muszáj lenne megválnom tőle, biztos hogy nem azt nézném hogy na ki fizet többet, hanem az lenne az elsődleges szempont, hogy jó helyre kerüljön, ahol tudom, hogy jó sora lesz.


Ez a hirdetést amúgy jól oda lehetne dörgölni azoknak az orra alá, akik szaporítótól vettek kutyát és "hát fajtatiszta meg apa meg anya is x fajtájú"...

2013. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
*fajtatiszta mert
2013. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A gond az,hogy valami kretén megveszi fajtatisztaként,majd esetleg tovább szaporítja némi pénz reményében.
2013. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvassátok el alul is a szöveget, azt hiszem a kép és az is mindent elárul kivel milyen "gáddzsival" van dolgunk.

2013. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!