Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket is zaklatnak ismeretle...

Titeket is zaklatnak ismeretlen cégek, hogy vegyetek tőlük mindenféle hülyeséget? Ismerőseim felháborítónak tartják. Én meg szoktam oldani:

Figyelt kérdés

Valami bambusz zokni, de ezt reagáltam a legvégén:


"Köszönöm a lehetőséget, de nem élnék vele.Miközben a terméket ismertette, azon gondolkoztam, hogy milyen frappánsat mondjak.Ön vagy a kollégái meg szoktak mosolyogtatni, de ez most nem jött össze."


- Erre a kedves beszélgetőpartner: "nem is mosolygásnak szántam, viszont hallásra" típ, típ, típ...

----------

Pár hete meg valami kajával kapcsolatos, azt hiszem egy új főzéshez használatos olajat akartak rám sózni. Kifejtettem, hogy édesapám által készített nokedli és pörkölt kombó sokkal jobb, mint az említett olaj. Aztán, hogy az erekre nagyon jó hatással van. Nem tudtam kihagyni a következőt: "Fokhagyma a legjobb. Habár a barátnőm nem mindig örül neki, de ez van". Halvány búcsút intett számomra, majd letette a telefont.


2012. dec. 6. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb boxert akartak rámsózni,valami gerinctámaszos 100% pamut csodát.

Nem jutott szóhoz az illető amikor közöltem hogy csak heretartós farokemelős bőrtangát hordok...:)

2012. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem hitelkártyákkal akarnak mindenhonnan bombázni, meg mindenféle hitellehetőségekkel (persze szép magas kamatra), de elhajtom őket. Volt egy időszak, amikor átlag kéthavonta szépen kettétörtem és elégettem egy hitelkártyát, amit már csak aktiválni kellett volna.
2012. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!