Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedett így?

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
A kutyámat simogattam este, aztán abbahagytam ültem a kezem a padlón volt, nem is a kutya közelébe és egyszer csak erőteljesen belém harapott és csak nehezen engedte el a kezem! Ilyen nem fordult még elő, esetleg olyan hogy simogattam és biztos nem tetszett neki és megkapott! Mi üthetett belé? Hogyan éreztessem hogy haragszom rá?? Nem vertem meg, de azóta hozzá sem szólok! Viszont az incidens után ő egyből befutott az ágy alá, és látszott rajta hogy tudta ő hogy rosszat csinált.
2013. jan. 10. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1év 9hónapos
2013. jan. 10. 20:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Húú az anyját. Egy majdnem két éves kutyánál ez komoly probléma. Már az is, amit írsz, hogy simogattad, nem tetszett neki, odakapott. Még ha a legkényesebb helyen simogatod, ilyet akkor sem tehetne. Látatlanban nem merek semmit tanácsolni, szakértővel kéne beszélni.
2013. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. jan. 10. 21:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp segítség kell! A gazda elleni agresszió a lehető legsúlyosabb probléma, ezt ne hagyd ennyiben!
2013. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és mit tehetnék??? nem szeretném hagyni...
2013. jan. 10. 21:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Kutyasulit tudom én is csak ajánlani. Olyat, ahol problémákkal, viselkedés zavarokkal is foglalkoznak.
2013. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

arra én is gondoltam! Még nem késő akkor ennyi idősen??? Megjavítható???

Természetesen egy csivaváról van szó!

Ja és még annyit körülbelül mikortól lehet?? Gondolom még januárban nem nagyon üzemelnek!

2013. jan. 10. 21:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem késő, még egy 10 éves kutyánál sem lenne az, nemhogy egy ilyen kis fiatalkánál. Itt az ideje móresre tanítani őt, és a kutyasuliban megtanulhatod, hogy hogyan. Általában februárban kezdődnek a tanfolyamok, esetleg ha megírod priviben, hogy hol laksz, tudok ajánlani sulit.
2013. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb kutyasuli már működik. Ha a kutyád bírja a hideget és havat fél-egy órán át, esetleg kicsit tovább, akkor már mehettek.

És persze, hogy nem késő! Még fiatal azért. Már többször volt nálunk tíz év fölötti kutya is terápián vagy tanfolyamon.

2013. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!