Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is szokta önkielégiteni...

Nektek is szokta önkielégiteni a kutyátok magát?

Figyelt kérdés
Másfél éves malamutom van(kan)és időnként kielégíti magát szájjal,de szó szerint!Ezt miért csinálja?Pedig járunk fedeztetésre na jó nem sokszor,de nem értem a viselkedését!Sokat sétálunk meg foglalkozok is vele suliba is járunk!Mi lehet az oka??
2013. jan. 11. 12:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
12%
Az en keteves keverek kuyam is gyakran dorzsoli a labam,sot le is csorgat,gondolom hianyozhat a baratno,mert nem volt meg neki.
2013. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

ez a kérdés magában butaság, mert az emberen kívül kevés állat élvezi a szexet, és kevés állat szokta csinálni pusztán élvezetből(pl a delfin, illetve egyes majomfélék)

a te kutyád azért nyalja ott magát, hogy tisztán tartsa, és nem azért hogy ön kielégítsen.

még ha látsz is ott valamilyen nedvességet, nem tartom valószínűnek, hogy az ondó lenne.

utószónak pedig azt mondom, hogy ne vidd fedeztetni a kutyád, hacsak nem egy tk-s kutyáról beszélünk, és tenyésztőnél fedezteted be.

Így is ugrásszerűen nőtt a kivert kutyák száma a chip miatt, a menhelyek tele vannak, nem kell több kóbor kutya.

2013. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ha ez így igaz, akkor más tészta, de a monológom eleje akkor is igaz, a kutyák nem szoktak önkielégíteni
2013. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amit én megfigyeltem az az hogy szó szerint be kapja a nemiszervét és hágó mozdulatot végez!Amúgy törzskönyves!
2013. jan. 11. 12:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én speciel láttam már olyat, hogy kan kutya ejakulációig nyalogassa magát, meg olyat is, amelyik székelés közben spriccelt el...

és a bakkecskék is gyakran onanizálnak, illetve ha jól tudom, a lovak is. nem olyan idegen ez az állatvilágban.


ha tetszik a kutyádnak, hát csinálja, ha zavar téged, ivartalanítsd, akkor többet nem lesz ilyenre igénye. fedeztetést meg akkor vállalj a kutyáddal, ha törzskönyves, betegségekre szűrt, és vannak kiállítási és/vagy munkaeredményei, de akkor is csak hasonló paraméterű szukát... ugyanis ahogy írták, rengeteg, RENGETEG a kóbor kutya, és a felelőtlen, meggondolatlan párosítások csak tovább növelik az utcára rakott állatok számát!

2013. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen törzskönyves jó felmenőkkel rendelkezik!Apukám cserébe két kölyköt kap saját részre lesznek nem tovább szaporításra,inkább szánhúzásra illetve súlyhúzásra kellenek!Persze ivartalanítva lesznek!De ez nem jelenti azt,hogy nem lesznek a család tagjai!Mi nem szaporítunk nekem is kanom van és mindig is lesznek kutyáim,egyszerűen imádom őket és főleg ezt a fajtát!
2013. jan. 11. 13:14
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
De, pont hogy szaporítassz. Nincsenek se egészségügyi szűrései, se kiállítási eredményei de még munkavizsgája se a kutyádnak. Ráadásul korhatár alatt fedeztettél vele.
2013. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt ki mondta hogy egészségügyileg nincs szűrve tiéd a kutya???Minden papírja meg van röntgen is,chip is rendszeres oltás útlevél!Nem csak a kiállítási kutyák fedezhetnek hanem azok leszármazottjai akik a tenyészszemlén megfeleltek!
2013. jan. 11. 13:19
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért ne lennének törzskönyvesek ha egy tenyésztőnél fedeztetünk és drága kommentelő én sem ocsmányúl tettem fel a kérdésemet!Egyébként dolgozok és nem a kutyákból élek,mert akkor nem csak egy lenne!Saját célra lesznek és ha visszaolvasnál akkor többet is tudnál,hogy mire is kellenek,nem csak sportra,hanem családtagnak!Nem szaporítani,hiszen csak kan kutyákat akarunk!Na bumm!
2013. jan. 11. 13:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért mondom kedves kérdező, hogy szaporítassz, mert a szükséges szűréseket másfél éves kor előtt meg se lehet csináltatni. Pl. csípő diszplázia. Meg lehet, csak azt nem fogadják el. Tenyészszemlének se sok érteme van másfél éves kor előtt. Ráadásul biológiailag éretlen a kutya, ezt minden tenyésztő tudja. "Pedig járunk fedeztetésre" te írtad. Tehát korábban is voltatok minimum egynél többször, másfél éves kora előtt. Ja és ami megint a kamuzásodat támasztja alá, hogy a szukát viszik a kanhoz, nem a kannal járnak a szukához.
2013. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!