Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is szokta önkielégiteni...

Nektek is szokta önkielégiteni a kutyátok magát?

Figyelt kérdés
Másfél éves malamutom van(kan)és időnként kielégíti magát szájjal,de szó szerint!Ezt miért csinálja?Pedig járunk fedeztetésre na jó nem sokszor,de nem értem a viselkedését!Sokat sétálunk meg foglalkozok is vele suliba is járunk!Mi lehet az oka??
2013. jan. 11. 12:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A szomszédba járunk át ők a család barátja és kétszer volt fedeztetve ezt írtan is, a csípő szűrést 7 hónaposan csinálták meg de ez nem azt jelenti,hogy nem fogom ellenőriztetni,hiszen érdekem nekem is és a kutyámnak is!De nem is ez volt a kérdésem,látom nagyon eltértünk a témától!De hidd el nem szaporító vagyok nekem ebből hasznom nem lesz,mert nem értékesítek kutyákat!Nekünk csak két kölyköt adnak,azok is csak saját célra lesznek és nem tenyésztésre vagy szaporításra!nem értem miért kell egyből ellenségeskedni amikor nekem nem áll szándékomban másokat bántani,hiszen csak arról érdeklődtem miért csinálja azt a kutyám amit csinál!Örülj neki ha te jó tenyésztő vagy!De én soha nem dobnák kutyát utcára vagy csak haszon érdekében szaporítanék,ezt soha nem tenném!
2013. jan. 11. 13:53
 12/16 anonim ***** válasza:
7 hónaposan az DP előszűrés. Abból még bármi lehet. Nem kell kapkodni! Ha kiskutyákat akar valaki a saját kanjától, akkor csinálja rendesen, úgy ahogy az a nagy könyvben meg van írva és akkor senki se fog beszólogatni.
2013. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
0%

Azért csinálja mert vágyai vannak.

Az én kutyám is csinálta. Nem ilyen formában, hanem az utca közepén elkezdett rángatózni addig amíg el nem sült.

Kicsit ciki volt az utca közepén.

2013. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Embeer! Hol hallottál te ilyet, hogy a lovak leszopják magukat? Egy éven keresztül átutalom a fizetésem annak, aki mutat egy ilyen képességű lovat! :D
2013. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És ki beszél itt lovakról????????????Te valamit nagyon félre értettél!
2013. jan. 31. 05:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értettem félre semmit, az egyik hozzászóló írta, hogy lovak csinálnak ilyet, csak erre reagáltam. Bocsáss meg!
2013. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!