Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be mernétek vállalni?

Be mernétek vállalni?

Figyelt kérdés

Ingyen elvihető kölykökre találtam.Nagyon megtetszettek, mert amúgy is ilyen kölyköket szerettem volna (csak tenyésztőtől.) De őket nagyon megsajnáltam mert szerintem kint tartja őket a gazdi a hidegben.Mi pedig a házban tartanánk és mellettem aludna.Csak, hogy félek, hogy elveszíthetem, ha esetleg beteg lenne.Szerintetek elhozzak egy kölyköt? kép: [link]

Kérlek ne jöjjetek a szaporítós válaszokkal.Mert tudom, hogy milyen kölyköket lehet úgy kifogni, de én nem a kölyök árán szeretnék spórolni, hanem egyszerűen sajnálom őket és legalább az egyikőjük jó meleg házban nőhetne fel.



2013. jan. 12. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A szemük, orruk tiszta, nézd meg őket személyesen is. Azért feltétlenül legyen néhány tízezer forint elfekvőben betegség esetére, sosem tudni. Bár gondolom én vagyok az egyetlen hülye aki akkor is kihozza a mentett kutyát ha nyilvánvalóan beteg. :S
2013. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Élőben jó lenne megnézni csak, hogy sajnos nagyon messze vannak.(A benzin pedig elég drága.) Szóval olyan 20 ezer körül lesz.Természetesen rögtön a dokihoz mennénk utána és be is oltatnánk.
2013. jan. 12. 22:12
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 10 és 11 hozzászólásával, ha nem látnám rajta hogy beteg, tiszta, élénk én elhoznám. Valószinűleg akkor is ha beteg, de a döntést neked kell meghozni. Sok sikert, majd ird meg mire jutottál.
2013. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Még egy kicsit elgondolkodok rajta.Persze sajnálom őket, de azt nehezen bírnám ki, hogy ha pár nap múlva elpusztulna.A gazdival pedig beszélni fogok, mert nagyon szeretném megtudni, hogy miért vannak ingyen.Abban reménykedek, hogy tényleg csak véletlen alom és a képen csak fáradtak voltak a kép készítésénél.De majd csak kiderül...hogy ha kíváncsiak vagytok rá, meg fogom írni, hogy elhoztuk-e az egyik kis kölyköt.

2013. jan. 12. 22:27
 15/19 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva..elég értelmetlenül fogalmaztam, de remélem érthető.
2013. jan. 12. 22:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem nem tűnnek bágyadnak, a harmadik kölyök lehajtja a fejét, lehet a vaku zavarja, a másik kettő meg abszolút érdeklődöen figyel, egészségesnek tűnnek.
2013. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 picilany.zs válasza:
ha még elakarod vinni akkor ajánlom h a legélénkebbet vigyél egy lasztit guricsd el és ameik a leghamarabb megfogja azt válaszd :D sok sikert :)
2013. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, de nagyon egyformának tűnnek keverék létükre. Rájuk nem jellemző, hogy gyakorlatilag ugyanugy néznek ki. itt valami más van. Faggasd ki az eladót, nehogy feleslegesen utazz 200 kilométert. az ajándékozás okáról, van-e plusz költség, stb. mert lehet ugy teszi fel, hogy ingyen, aztán odamész és közli, hogy azóta már oltást is meg chipet is meg enni is kapott, és igy már 30 ezret kell fizetned. mert ugye csak a kutya van ingyen:)))
2013. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám.
2013. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!