Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni állatkínzók...

Mit lehet tenni állatkínzók ellen? Tényleg nekem kellet volna érettebben kezelnem a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval 2házzal arrébb lakik egy gyerek 13éves.Máskor is volt már haverom szerint állatkínzása pl.amikor macskát a farkánál megpörgette és kivágta az út közepére.Csórinak az volt a szerencséje hogy nem jött kocsi.

De ma...Buszmegállóból jöttem hazafele és aztláttam hogy a srác az én kutyámat hívja ki pontosabban már ki is hívta.és elkezdte ütni egy bottal.Noha a kutya akkora mint a srác.Odaszaladtam ledobtam a táskámat gyerek elkezdett volna szaladni hótömböt felkaptam utánavágtam.Elesett nyakát megszorítottam felemeltem és bele az árokba.Nagy nehezen kimászott odaszorítottam a kerítéshez,aztán mondtam neki hogy mégegyszer ilyet látok mindegy hogy kinek a kutyája lesz de akkor többet kapsz.Elszaladt.Apám mindezt látta és azt mondta hogy miért bántottam azt a fiút, én vagyok érettebb nem kellet volna bántanom.Persze ő sem bírja a kutyát annyira.

Szóval mit lehetne tenni hogy a jövőben ne legyen ilyen eset, illetve tényleg nem kellet volna bántanom?Örülhet hogy nem ütöttem.



2013. jan. 14. 15:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Amúgy egy zárt kertből senki nem tudná kicsalogatni a kutyádat.
2013. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted, ha az en kutyamat uti akkor a botot torom rajta kette es az anyja nem ismer ra.
2013. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek inkább annak örüljön hogy nem az én kutyámmal talizott.. Egyébként jól tetted. Valószínű hogy sokunk durvább lett volna.
2013. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 poet1 ***** válasza:
60%
Nehéz,mert a gyerek még nem büntethető. Ha vered,az önbíráskodás,ráadásul kiskorú ellen. De én is ezt tettem volna,sőt! Azt javaslom,hogy a rendőrséget hívd fel,h mit tégy,de szerezz bizonyítékot,pl. vedd fel. Mindenekelőtt a szüleivel kéne nyugodtan beszélni. Sok sikert!
2013. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy erőszakos ember, de az a h.lyegyerek megérdemelte, jól tetted. Talán most majd észhez tér
2013. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki csak a verésből ért.
2013. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség nem ér semmit...
2013. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tettem volna másképp. Bár csak egy 48 kilós lány vagyok, de ha az adrenalin felmegy, csodákra képes az ember...

Szörnyű lehetett látni ahogy ütik a kutyádat, már csak a történet olvasásától is borzasztó dühös lettem! Elképzeltem a jelenetet, hogy valaki az én kutyámat üti, vagy egy akármilyen kutyát az orrom előtt. Biztosan megrugdosnám....

2013. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Mysticista ***** válasza:
100%
nekem egyszer hergelte egy ürge a kutyámat a kerítésen kívülről meg ököllel ütötte az orrát, de úgy h mellette ott volt a felesége meg a kb 4 éves fia. kimentem, ők már mentek el, utánakiabáltam egy k*rva anyázással egybekötve, ő keménynek érezte magát, és visszajött hozzám. ahogy 2 métereb belül ért nekimentem és bevertem az orrát.
2013. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát bennem már így felszaladt a pumpa, hogy csak ezt elolvastam. Szerintem is a szüleit kéne felkeresni és beszélni velük, apukádat megkérheted, hogy beszéljen velük. Bár nem hiszem, hogy a szülei különbek lennének, ennél azért több sütnivalója van a normálisan nevelt gyerekeknek.
2013. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!