Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni állatkínzók...

Mit lehet tenni állatkínzók ellen? Tényleg nekem kellet volna érettebben kezelnem a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval 2házzal arrébb lakik egy gyerek 13éves.Máskor is volt már haverom szerint állatkínzása pl.amikor macskát a farkánál megpörgette és kivágta az út közepére.Csórinak az volt a szerencséje hogy nem jött kocsi.

De ma...Buszmegállóból jöttem hazafele és aztláttam hogy a srác az én kutyámat hívja ki pontosabban már ki is hívta.és elkezdte ütni egy bottal.Noha a kutya akkora mint a srác.Odaszaladtam ledobtam a táskámat gyerek elkezdett volna szaladni hótömböt felkaptam utánavágtam.Elesett nyakát megszorítottam felemeltem és bele az árokba.Nagy nehezen kimászott odaszorítottam a kerítéshez,aztán mondtam neki hogy mégegyszer ilyet látok mindegy hogy kinek a kutyája lesz de akkor többet kapsz.Elszaladt.Apám mindezt látta és azt mondta hogy miért bántottam azt a fiút, én vagyok érettebb nem kellet volna bántanom.Persze ő sem bírja a kutyát annyira.

Szóval mit lehetne tenni hogy a jövőben ne legyen ilyen eset, illetve tényleg nem kellet volna bántanom?Örülhet hogy nem ütöttem.



2013. jan. 14. 15:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan cselekedtem volna.

De hogy tudott kimenni a kutya?

Legközelebb, ha ilyen van, inkább vigyázz és kétszer is gondold át mit teszel, mert a végén téged jelentenek fel (ahogy már feljebb írták) önbíráskodás miatt.

2013. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Addig ütöttem volna amíg bír lélegezni. Hülye taknyos kis senki....Nem értem mit képzelnek ezek magukról....
2013. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
Teljesen jól tetted, én a fején törtem volna ketté a botot, megpörgettem volna a lábánál keresztül és hozzáb*sztam volna a kerítéshez, csak hogy érezze a törődést az undorító kis féreg.
2013. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Jó tudni hogy más is így tett volna :D

Rendőrség szerintem semmit nem érnék vele

Gyerek szülei:kb.mint a gyerek

Szóval sok lehetőségem nincs.De azért megpróbálok mindent, ha más nem majd kap még egy verést.Egyébként más kutyájával is csinálta már ezt.Az nem verte meg csak rászólt de azóta is csinálta.

Zárt kertkapunál okés hogy nem csalogatják ki.De a kutyám az első udvaron volt és a kapuhoz nincs kulcs.Csak felül egy dróttal bevan akasztva.Gyerek meg kiakaszotta.Egyébként kutya mindíg a hátsó udavron van csak most apám hátul ment ki és a hátsó kaput nem lehet bezárni mert felfagyott.

2013. jan. 14. 16:09
 15/27 A kérdező kommentje:

Önbíráskodás miatt feljelenthetnek de nem tehettem mást hirtelen

1.A gyerek olyan hogy megy az tucán akárkinek beszól,anyázik stb.Bárkinek.

2.Ha ideges vagyok nem gondolkozok csak ütök.Nemtudom miért de ez van.

2013. jan. 14. 16:18
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A helyes szót nem használom, de tény, hogy ösztönösen cselekedtél, és bizony én is így járnék el.


Egy példa: engem egyszer a faterom úgy eltángált mint a lovat, mert: kb. 8 éves voltam és egy mozgássérül ember jött velünk szembe az utcán én pedig elkezdtem utánozni és a barátokkal ütögettük egymás hátát jókedvünkben.

Igen ám csak a fater mögöttem szállt le a buszról így mindent látott...


Vannak esetek, amikor az ott és akkor nagyon jól jön.....ez egy ilyen volt!

Biztos vagyok benne, hogy becsületes és jól nevelet gyerek vagy és nem püfölködsz úton-útfélen!

2013. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hát az tény hogy nem verekedek állandóan.Max. hetente 2x de az is csak karate miatt.
2013. jan. 14. 16:19
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jol tetted! Egy kis lelkifurdalasod se legyen! Aludj nyugodtan! Agodjon o h mi lesz ha legkozelebb szembe josz vele :-). En isugyanezt tettem volna, nagyon szeretem a kutyaimat es senkinek nem hagynam h bantsa oket, pedig az egyik tobb mint 80cm magas :-)Apukad meg buszke lehetne rad h kialsz azokert akik nem tudjak megvedeni magukat...
2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
jól tetted, nem is. Verted meg csak egy kicsit -DD
2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Maxitabi ***** válasza:
100%

A kutyádra azért ezek után nagyon vigyáznék..-nehogy rajta álljon bosszút a gyerek,-akár méreggel,fagyállóval is!!

Próbáld a kaput megoldani mindenképpen valami biztonságosabbra!!

2013. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!