Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összeszeditek a kutyakakit?

Összeszeditek a kutyakakit?

Figyelt kérdés
Én mindig összeszedem, de a környékünkön sokan nem szedik össze. 16/L
2009. aug. 29. 17:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

én 4 hónaposan "mentettem" meg a yorkimat egy másik tulajtól..a kutya 4 hónapos koráig nem volt kint stb...

Azóta szép egészséges nagy kutya lett azzal az egy hibával,h nem kakál és nem pisil kint..hiába vagyunk kint 2-3órát tartogatja ahogy hazaérünk szalad a pelusra és elintézi a dolgát..

Hmm..:)

2009. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem szedtem össze, mert vidéken lakunk és ők okos kutya módjára a park legbozótosabb részére végzik a dolgukat, ahol madár se jár.
2009. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakott területen vagyunk mindig összeszedem. Ennek annyira alapvető dolognak kellene lennie felelős kutyatartás esetén.
2011. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én mindig erdőbe sátáltatom.
2011. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Persze ez alapvető, hogy össze szedem mindig, ha sétálunk közterületen, parkban, játszótéren keresztül vagy szimplán a városban. Ez hozzá tartozik a kutyatartáshoz szerintem, meg alapjáraton a köztisztasághoz, bár nem tudom mit várunk olyan emberektől akik a szemetet sem tudják a helyére dobni. Itt is sokan nem szedik, nem foglalkoznak vele ráadásul csomó embernek van kakazacsi tartója is ott lóg a flexin, de direkt figyelem nem szedik fel a szart. Akkor minek?? Dizájnak, hogy nekem is van? Nyilván balesetek előfordultak már, hogy nem volt nálam zacskó, vagy kifogyott, vagy este nem találtam meg (pedig ha olyan helyre sikerül neki akkor sokszor telefon vakuval meg keresem, mert nem hagyom a játszótér közepén vagy az óvoda mellett).

De ha erdőben vagy erdős részen sétálunk ott nem szedem fel, szerintem ott felesleges.

2011. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

tök jó, hogy mindenki összeszedi, ha lakott területen sétáltatja. én is össze szoktam.

csak akkor tudnám hol vannak ezek az emberek akik összeszedik, mert engem csodálkozva körülállnak itt vidéken, hogy nézd a hülyét, kapirgál a fűben a kutyája után. és utána jogosan dühít ha máséba meg belelépek.

2011. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom mindíg a kocsibeállóra rakja le a "csomagot", szval igen, muszály!
2011. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
70%
én azzal mosom a hajam : D amugy nem gondoltatok arra, hogy környezetszennyezőbb a nejlonzacskó?... a szar meg csak szar..
2011. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
Nekem nincs kutyám de majd lesz és tuti össze fogom szedni a kakáját.Szerintem ez természetes.
2011. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!