Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összeszeditek a kutyakakit?

Összeszeditek a kutyakakit?

Figyelt kérdés
Én mindig összeszedem, de a környékünkön sokan nem szedik össze. 16/L
2009. aug. 29. 17:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindig összeszedem. Ezért nem engedik be a kutyásokat sehova (pl a strandra a Balcsin), mert néhányan úgy gondolják, hogy nem kell összeszedni a kutyaszart!!:-(
2011. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 95%-ában összeszedem. Az 5 % az, amikor hasmenése van, azzal sajnos nem tudok mit kezdeni (mindig fűbe szokta, úgyhogy azon még nem kellett gondolkodni mit csinálnék, ha egy ilyet a betonra halmozna). Szegeden lakom, lakótelep, rengeteg kutya. Saját szemszögből azt mondom, hogy a legkevesebb az, hogy nem szedik össze a sz@rt maguk után az emberek, mert a környékbeli kb. 40 kutyásból rajtam kívül egy van, aki feltakarítja, de sokkal nagyobb probléma, hogy minden 15 kg alatti, totál neveletlen kutyát póráz nélkül sétáltatnak, behívni nem tudják és nem is akarják.


Visszatérve a kakihoz, kb. 2 hete esett meg velem, hogy épp matatok a fűben és csomagolom a zacsit amikor egy biciklis nő és a kislánya odakiabáltak mosolyogva, hogy köszönik, hogy felszedem a kutya után. Én totál természetesnek tartom ezt, mindig is felszedtük, de miután felocsúdtam a döbbenetből, egész napra jó kedvem lett :D

2011. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ha meglátnának egy ilyen városban, amilyenbe én lakok, hogy szedem a szart, ujjal mutogatnának rám nevetve. Ezért ritkábban sétálok lakott területen, inkább a természetbe szoktam sétáltatni.
2011. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Undi, mikor Budapest, Egyetem téren, suliba menet mindenhol a kövezeten kutyakakik vannak! Ha valakinek van kutyája, válalja fel a kakit is! :) Egyszerű: felszedi, én meg nem lépek bele! :)
2011. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Összeszedem, külföldön ezt nagyon komolyan veszik, hogy össze szedik-e vagy sem és szerintem ez természetes, hogy felszedem.
2011. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 compactegon ***** válasza:
persze, hogy felszedem. utálom azokat a kutyásokat, aki ott hagyják. természetesen az utcáról és parkokról beszélek, nem a vidéki határmezsgyéről :)
2011. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 ksandor1963 ***** válasza:
ha az utcán végzi el a dolgát (egyszer csinálta), akkor igen. Ha a szokásos kutyasétáltatós mezön-erdőben végzi el, akkor nem.
2011. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Nincs kutyám
2011. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Attól függ. A városban, a lakótelepen, ha látogatóba megyünk anyámékhoz, összeszedem. Ha kiviszem az erdőbe sétálni, ott nem. Mi falun lakunk, ott nem szedem össze, ha sétálunk. Kivéve, ha a központban a templom elé szarik, és a pap sasol a szemben lévő házból. Akkor összeszedem. És a hüle kutya nem direkt oda megy mindig sz.rni? A házunk udvarában természetesen összeszedem.
2011. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Én fölszedem kivéve hogyha fosik.
2011. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!