Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dolgoztatok már olyan munkahel...

Dolgoztatok már olyan munkahelyen, ahová magatokkal vihettétek a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság. :) Sajnos engem pont a héten nem hívtak vissza egy ilyen helyről, ahol kollegina bevihette a sajátját. (mondjuk lehet hogy kettőt, és nagyobbakat már nem engedtek volna:D)

szóval, ha igen, mi volt a munkakör és mekkora a kutyád?:)


2013. jan. 16. 00:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
érdekes meglátátás:))) általában azok szokták vinni magukkal, akiknek nincs gyerkőc:)))
2013. jan. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nyelvsuliban tanítok, emellett egyetemre járok. Velem is bejöhet kutyám. Nálunk ő az első állat, aki bejár. Egyszer megkérdeztem a főnököm, gondoltam, nincs vesztenivalóm. Mindig jöhet, hogyha a tanítványt nem zavarja.Ez azért is fontos, mert mégiscsak növeli az együtt töltött időt, még ha nem is épp minőségi, de a kutya mégsem egyedül kuksol itthon.
2013. jan. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Én most is olyan helyen dolgozom :)

Amíg kölyök volt, addig hozhattam magammal - sőt, főnököm jön értem minden reggel, így az ő autójában ültünk :)

Kb. 5 hónapos koráig jött dolgozni velem, aztán onnantól már nem. Bullmasztiffom van.

Traktorkereskedésben vagyok irodavezető :)

2013. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

öt hónaposan kihízta az irodát? :D


most jut eszembe, egyszer elvittem egy céges bulira a patkányom, ott bandázott a nyakamban :)

2013. jan. 16. 09:12
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én oktatásszervező vagyok egy pici nyelviskolában, ami egy családi házban van. Bármikor jöhet velem a kutyus, de azért nem akarom elkapatni, így kedden és csütörtökön hozom. Pénteken csak 13-ig van a munkaidőm, így tulajdonképpen csak két teljes és egy fél munkanapot van egyedül otthon. Így se elkapatva, se elhanyagolva nincsen. :)

Tegnap mondjuk mennem kellett egy megbeszélésre, így nem hoztam magammal, de helyette itt van most. Épp a lábamnál kuporog. :)

2013. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja, és törpeuszkár. :)
2013. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Igazság szerint féltek tőle :D :(


Ugye elég sok ügyfél jött be hozzánk, az én kutyám nagyon érdeklődő, mindenkihez oda akart menni. Bár a mai napig nem értem hogy lehet félni egy 5 hónapos kölyöktől (még ha nagytestű is), hiszen tök egyértelmű volt, h óriási csóvával megy oda mindenkihez, nem akar ő az ég világon semmi rosszat.


Persze volt olyan is, aki mondta, h hagyjam nyugodtan, engedjem oda - mondtam magamban, h ok, te akartad :D - akkoriban bokára ment a kutyusom, bárkivel is játszott, teljesen be volt zsongva a lábaiktól :D 1-2x még kuncogtam magamban, az ügyfelek is nevettek rajta, játszottak vele, aztán pár ilyen eset után mindig odahívtam magamhoz, mert láttam rajtuk, h kezdenek besokallni :D

De egyébként vannak olyan visszajáró ügyfeleink, akik a mai napig megkérdezik, h na, hogy van kiskutya, mekkora már? Aztán amikor mondom nekik, hogy 48 kg, akkor elképednek :D

2013. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

lehet attól féltek, hogy szerelmesen összenyálazza őket :D

azért abban igen profik...:D


amúgy ismerős párbeszéd, bárhová viszem a lányokat, rajongótáboruk akad, nem bírják ki, hogy ne legyenek középpontban :)

2013. jan. 16. 09:54
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek informatikust aki alkalmanként bevitte a kutyáját egy nagy biztosító irodaházába.
2013. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
58%
Jelenleg is olyan helyen dolgozom és a kutyára szükség van.
2013. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!