Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. mennyibe kerül egy Border...

Kb. mennyibe kerül egy Border Collie?

Figyelt kérdés
Tudnátok jó kennelt ajánlani? Nem szeretném kiállításokra vinni, azt hiszem ezt hívják show-nak...:)

2013. jan. 16. 15:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen a Bordermnia kennelt már másik fórumon is olvastam,hogy nem a legjobb, de van aki nagyon dicséri....azért köszönöm az ajánlásokat.:)
2013. jan. 16. 16:11
 12/22 anonim ***** válasza:

[link]

ez egy nagyon elismert kennel, én ajánlani tudom, bár nekem nem Bc-m van

[link]

itt pedig pont most előjegyezhetők kölykök. Ez is nagyon jó kennel

2013. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mi a baj a bordermaniaval, én is őket néztem
2013. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

100 ezertől felfelé, a határ a csillagos ég... és ha tudnád, mit akarsz, nem itt kérdeznél. nem bántás, tényleg. keresd fel a neked tetsző tenyésztőket, nézd meg, milyenek a kutyáik és döntsd el, mi kell neked.

mondom én, aki hosszú, sóvárgásokkal teli évek után elment megnézni a legközelebbi almot és beleszeretett egy olyan kiskutyába, amiről azt mondta, hogy soha az életben nem viszi el... de az is igaz, hogy előtte évekig figyeltem minden kennelt és bármennyire szerettem volna munkavonalút, nincs rá még lehetőségem ezért kerestem egy olyan almot, ahol nem túl maci, nem túl show, de nem is túl "erős" kutyák lesznek, nem sztár-kennel, nem sztár-alom, nem a vágyott szín lett a kutya és mégis életem legjobb döntése volt... bocs a sok szövegért.

2013. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a bordermaniaval meg nemtom mi a baj, egyáltalán nem tetszenek a kutyái (ez így erős, van, amelyik igen, de úgy általában nem tetszenek a vonalak, amiket használ), viszont nagyon felelőségteljes, megbízható tenyésztőnek hallottam...
2013. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A Bordermania a Poseidon kennelből indult.

Ajánlani tudom, a kutyáik jók, bár én nem vennék innen, nekem nem jött be az, hogy 8 hetes koráig tanítják a kutyát, ha meg nekem nem tetszik az, ahogy betanítják, küszködhetek vele és talán soha nem fogom kinevelni belőle.

Ennek ellenére, Poseidonból kiindulva szerintem jó kutyáik vannak.

2013. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Anyám borogass :-O "A Bordermania a Poseidon kennelből indult." Ez fenomenális, semmi közük egymáshoz- úgy egyébként.


Kedves kérdező: egy jó tanácsot fogadj meg, azt hidd el amit a két szemeddel látsz, és ne azt amit névtelen kommentelők írnak egy-egy kennelről. Az emberek sportot űznek abból, hogy a riválisaikat szidják, akár van alapja, akár nincs. Nézegesd a képeket, beszélj a tenyésztővel, beszélj olyanokkal, akiknek az adott tenyésztőtől van kutyájuk, és ha lehet nézd meg személyesen is a szülőket, de legalábbis az anyát.

Azt meg tojd le nagy ívben hogy a gyakorikérdések pont hun melyik kennelt hogy szidják azok, akiknek savanyú a szőlő.

2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Bordermania hogy indult a Poseidonból??? Vonalvezetésben és alapkoncepcióban sem hasonlít egyáltalán.
2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Bocsi.. Összekevertem hirtelenjében.. A blessed borders kennel a Poseidon egyik ága.

A bordermania se rossz kennel szerintem, én beszéltem is vele, egy kedves hölgynek tűnt, hobbi és kiállítási kutyákkal. Persze minden helyen születnek munkára való kutyák is.

2013. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de azért kérdezem meg itt nyilván, mert a kennelek oldalán (érthető okokból nincsenek fent az árak) de az egy dolog,hogy szeretnék egy ilyen kutyát, de ha nem tudom mennyibe kerül nem tudom,hogy reális e a vágyam. Szerintem semmi baj sincs azzal,hogy én ezt megkérdeztem (erre való ez az oldal,mi másra vajon???), mert ha elutazok jó pár km-t egy tenyésztőhöz és beleszeretek egy eb-be,majd rávágja,hogy mondjuk 300ezer, akkor nem sok értelme van,hisz annyit elvből nem adok egy kutyáért, de pl 150az még belefér kb. Köszönöm az információkat.

A bordermania-t pedig mint már mondtam nem ismerem, de fórumokon illetve hozzászólásokban mindig ezt a kennelt emlegették a kevésbé jók között. Hogy ez mit takar,azt a hozzáértők biztosan tudják, én nem vagyok ezt hivatott eldönteni, csak leírtam.

2013. jan. 26. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!