Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. mennyibe kerül egy Border...

Kb. mennyibe kerül egy Border Collie?

Figyelt kérdés
Tudnátok jó kennelt ajánlani? Nem szeretném kiállításokra vinni, azt hiszem ezt hívják show-nak...:)

2013. jan. 16. 15:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
KB. 100-150 ft. Végül is mi annyiért vettünk show kutyát! ;) :)
2013. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ne ár alapján válassz...

ez így szarul hangzik, mert ugye enm mindenkinek van fölös 300 ezre "kidobni egy kutyára". nekem sem volt, igaz neekem "csak" 90 ezret kellett "kidobni". tanuló vagyok, kiskorú, évek alatt összegyűjtögetett pénzem volt, azóta is amim van, a kutyára költöm.

viszont ha a vágyott kiskutya 300 lett volna... akkor vagy gyűjtök tovább és csakazértis vagy részletfizetés. ha elég komoly a vevő, sztem simán megoldhatod a tenyésztővel. végülis az az érdekük (kéne, hogy az legyen...), hogy a kölyök jó helyre kerüljön, nem a pénz...

nem most, majd csak jópár év múlva szeretnék még egy kutyát, de nagyon úgy tűnik, hogy nem innen... amit én szeretnék, az külföldön van. amint elkezdek dolgozni, pénzt keresni, szép lassan félre fogok rakni a kiskutyára... és csak akkor vágok bele, ha már lesz miből, nem akarok a szüleimen élősködni még ezzel is...

2013. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!