Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te is verted volna a helyemben...

Te is verted volna a helyemben a kutyát?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja kiengedte rám az agresszív kutyáját a szomszéd, aki szétharapta a vádlimat. Konkrétan át lehetett látni a vádlimba, mert szó szerint átharapta az egészet.

Ütöttem, vertem a kutyát ahol csak értem, és emiatt nagyon lelkiismeretfurdalásom van még mindig!

Imádom az állatokat, nekem is van egy csomó.. Ráadásul a kutyának eltört a mellső lába, mert ott belerúgtam, 2 hete pedig agyonverte a szomszéd...

Fájdalmat okoztam annak a kutyának, pedig nem ő tehetett arról, hogy agresszív volt, utasította a szomszéd, hogy "menj és harapd!"....


Mit tettél volna a helyemben?


2013. jan. 16. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt hívtam volna a szomszédra miután valahogy megszabadultam a kutyától. Egyébként valószínű a legtöbben így tettek volna. Ösztönös hogy véded magad.
2013. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hívtam mentőt, ők a rendőröket, bevitték a szomszédot, de semmi sem történt.. Én most újra feljelentettem, mert agyonverte a kutyát, de eddig még semmi sem történt...


Teljesen depressziós vagyok, mióta ez történt.. Nem a kutya tehetett róla. :(

2013. jan. 16. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Más lehetőséged nem volt, valahogy védeni kellett magad. Ez az a tipikus eset, amikor elfogadható, ha valaki üti a kutyát.
2013. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Reflexből lelőttem volna a kutyát, utána pedig a szomszédot is. Jogos önvédelem.
2013. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ne emészd magad..mi mást tehettél volna? Nagyon nagy állatbarát vagyok, de a kutya képes végezni veled ha arra van tanítva. Te pedig ha erősebben megrúgod, max kicsit beszédül.

A szomszédodnak pedig üdvözlöm azt a jó édesanyját! Szépen eltüntette a bizonyítékot (a kutyát), így nem fogsz tudni rábizonyítani arra a r*hadékra semmit. Költözz el, azt ajánlom:)

2013. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen stresszhelyzetben mindenki a maga bőrét menti. A repülőkön is az van felírva vészhelyzet esetére: MIUTÁN felhelyezte saját oxigénmaszkját, segítsen az arra rászorulóknak.

Na ez pont ilyen.


Szerintem teljesen jogos, hogy nem vártad meg, hogy esetleg elkapjon egy nagyobb ütőeret is és elvérezz. Igen, én is ütném, vágnám a támadó állatot, ahol érem. Komoly kárt úgyse tudnék okozni puszta kézzel, de még bottal sem. Maximum elijesztem.

2013. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod, ösztönös cselekedet volt. És igen, szerintem én is ezt tettem volna.
2013. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nem tehettél mást, ne rágd magad :) Mikor a kutyámat támadják meg, én is ütök-rúgok!

A szomszédot meg úgyse ítélik el, max ejnye-bejnye...ez Magyarország :(

2013. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
lelőtted volna? jogos önvédelem?:D segítek, hogy te mikor lőhetsz:D ha van fegyvertartási engedélyed és ha lőnek rád akkor lőhetsz vissza:D még a rendőr is csak akkor veheti elő a fegyverét ha lőnek rájuk :D
2013. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

Semmi köze a fegyvertartásihoz, de még a viselésihez sem.

Gondolom, otthon volt, mivel ott volt a szomszéd kutyája. Gumilövedékest engedély nélkül tarthatsz otthon, és azt csinálsz vele, amit akarsz. Van még kérdés?

2013. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!