Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire veszélyesek lennének...

Ennyire veszélyesek lennének a rottweilerek?

Figyelt kérdés

Ezt egy oldalon találtam:

Harapása végzetes lehet, ezért nem jó feldühíteni. Ez a fajta képes arra, hogy egyik percben a család legjobb barátja legyen, a másik percben pedig nekitámadni valakinek.

Tehát a legjobb, ha nincs rottweiler a gyerekeid mellett. Bár sok múlik a kutya nevelésén is, az agresszió a vérében van.



2013. jan. 17. 09:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ezt nem egy fajtaismertető oldalon olvastad...
2013. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

@10


Lehet, hogy a férfit kiválasztotta falkavezérnek, és látod azt is, hogyan jönnek ki egymással. Viszont nem otthon van, hanem menhelyen, így lehet, hogy csak annyi a gond, hogy nincs elég idő foglalkozni vele, vagy nem érzi a sétáltató nélkül teljes biztonságban magát, nincs lehetőség szocializálni. Ha gazdihoz kerülne, aki tud vele ugyanúgy bánni, mint a sétáltató, szerintem változna a helyzet.

2013. jan. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Lehet, de aki bejön a menhelyre, annyit lát, hogy "az a vadállat", soha nem fogják családba hazavinni, max telepőrnek :(
2013. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Néhány család merte megkockáztatni, hogy e dühödt fenevad mellé gyereket engedjen.


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyrészt a gazdától függ, milyen lesz a kapcsolata a gyerekkel. Aki ezt írta, egy tudatlan, médián felnőtt ember lehet, aki lusta tájékozódni. Röviden, tömören, ennyi :)

2013. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Mint kutya tenyésztő írom!

igaz én nem rotit tenyésztek de tudom hogy kb 4-5 éves korára kezelhetetlenné válik ! én cane corsot ajánlok roti helyett !

2013. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

13:16-os, veled minden rendben van..?

Miért válna kezelhetetlenné?

Gondolom te Corsot tenyésztesz (esetleg csak szaporítasz..), ezért írod ezt..

Ennyi erővel én meg Shar pei-t, vagy Malamutot ajánlok Roti helyett, mert nekem az szimpatikusabb.

Ekkora butaságot, úristen!

2013. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Pénteken láttam a Tényekben, hogy bement egy ház lépcsőházába a jól táplált, szijat is viselő németjuhász, aztán az első hazatérő lakót összemarta. Ha nem tud bemenekülni a lakásába és nem erős férfi, megölhette volna! Nem roti volt, hanem németjuhász. A gazdi sehol, chip nincs, a kutyát ki fogják nyitni. Ha elkapnám azt az alakot, nem úszná meg, az biztos, így nevelt kutyát?
2013. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt egy szűk lakásban gyerekként neveltek fel egy rótit, aztán megszülettek az ikrek. A kutya féltékenységből megölte a csecsemőket. Ha jól emlékszem, Csepelen történt. De itt is a kutya nevelésével volt baj.
2013. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A 16/L vagyok megint. Akkor "jó" kisebb gyerek mellett rottweilert tartani, hogyha a gyerek már megérti, hogy a kutya nem játék, nem húzzuk a fülét, nem piszkáljuk a kutyaházban, nem sikoltozunk, nem rúgunk/ütünk felé. A rottweiler nagyon jól kijön a gyerekekkel, ha a kapcsolatuk a kölcsönös tiszteletre épül.
2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Amerikaban a pitbull utan a rottweiler oli meg a statisztikak szerint a legtobb embert - rottweiler tulajok/tenyesztok ezt furhatjatok/faraghatjatok/fejre allva ketyeghettek attol meg ez TENY. Mondhatjatok hogy rosszul voltak nevelve, de en nem hiszem el hogy annak a sok ezer labradornak mind mintatulajdonosai lennenek meg azt se hogy egyik-masik nincs felrenevelve, megsem olnek embert. Vagy a fajtaval van valami vagy az emberek nagyresze nem alkalmas ilyen kaliberu kutya tartasara.
2013. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!