Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire veszélyesek lennének...

Ennyire veszélyesek lennének a rottweilerek?

Figyelt kérdés

Ezt egy oldalon találtam:

Harapása végzetes lehet, ezért nem jó feldühíteni. Ez a fajta képes arra, hogy egyik percben a család legjobb barátja legyen, a másik percben pedig nekitámadni valakinek.

Tehát a legjobb, ha nincs rottweiler a gyerekeid mellett. Bár sok múlik a kutya nevelésén is, az agresszió a vérében van.



2013. jan. 17. 09:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Megint a 16/L vagyok, de azóta már 17/L. :D Ilyen alapon a legtöbb regisztrált pókmarást/halálesetet a Brachypelma smithi okozza, mert népszerű faj, mégis az egyik legszelídebb madárpóknak tartják. :) Minden következetesség kérdése. Nincs bäszogatás, nincs harapás, akár pók, akár kutya, akármilyen állat. :D
2013. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nevelés kérdése, hogy mennyire lesz agresszív. 19 éves csak rotim van, foglalkozok velük, játszok velük, tanítom őket, egy teljesen normális társ vált belőlük. semmi agresszió, semmi láncrakötés. ahol egy roti bajt csinál, ott a gazdáját hibáztatom, aki szarul nevelte, esetleg ütötte verte. én imádom őket. gyerekbarátok az enyéim.
2013. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Arra tenyésztették, hogy hatalmas szarvasmarhákat tereljen a vágóhidra, német mészárosok kutyája volt. Nem éppen okos, nem mozgékony, nagydarab jószág, nem foxterrier, volt olyan eset is, hkgy féltékenységből a szűk lakásban a család csecsemő ikreit fojtotta meg. Nevelni lehet, de okos soha nem lesz.
2013. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem okos, aki olyan ökörségeket leír, mint az utolsó. Valószínűleg sosem volt tapasztalata rotival, de nagyon tájékozottnak gondolja magát.
2013. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Semmiképpen sem javasolt tapasztalatlan gazda számára, hiszen nagyon alapos nevelés és idomítás szükséges hozzá".

[link]

2013. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
"Idegen körében zárkózott, idegenek között nagyon kell rá figyelni az erős védekező-védelmi ösztöne miatt. - Ne feledjük tehát, nagyon fontos a megfelelő idomítás, és a szocializáció".
2013. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!