Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem győzőm jutalomfalattal....

Nem győzőm jutalomfalattal. Ti mekkorába vágjátok? Nagytestű!

Figyelt kérdés

Én egy kilós sertés párizsit veszek (kb. 650 Ft. és csirkére allergiás), ez 3-4 napra elég. Minden nap egy órára megyünk ki, póráz nélkül és állandón jön hozzám, ilyenkor ugye kell adjak? Tehát nem csak akkor jön ha hívom, hanem szaglászik, szaladgál és 2-3 percenként "kunyizik". Kicsit nagyobb darabokat vágok mint a körmöm.

Ti mit adtok nagytestű kutyátoknak és mekkorába vágjátok? Nem kéne adjak oly gyakran? Na de ha oda jön magától és nem adok, azzal nem azt erősítem meg, hogy nem kell oda jönni?


2013. jan. 19. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a legjobb a virsli és a párizsi kicsi karikákra vágva/kockázva
2013. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sétára csak akkor viszek jutifalatot, ha előre tudom, hogy vmit akarok gyakorolni...sokszor még akkor se, mert labdával jobban pörög :)

Hétköznapi dolgokra nagy ritkán, van, hogy két-három hetente kap jutit...ezek már alapvető elvárások, és ha teljesíti, maximum simi van...dicsérőszó mindig...ha nem csinálja, első körben rászólás, aztán kis grabancrázás, vagy szemmel verés.

Párizsit használok elsősorban, max. 1x1 cm-es kockákat...ha virslit kap, akkor egy vékony karikát negyedelek én is.

Mostanában el kezdtem marha májat főzni és azt apróra darabolni...nem zsíroz, mint a párizsi és nem is potyog nagyon...a kutyám ezerszer jobban pörög rá, mint a párizsira...és főleg sokkal olcsóbb, mint a párizsi: marhamáj 300 ft/kg, párizsi minimum 400...

2013. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kipróbáltam a szotyi méretű falatokat, teljesen jól működik. :)
2013. jan. 20. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!