Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik nektek a boston terrier?

Tetszik nektek a boston terrier?

Figyelt kérdés

Vagy ismeritek őket? Mert mi ilyen kutyákat tenyésztünk és sok emberen észreveszem, hogy nem is ismerik őket, a nevükből(terrier) egyből valami vérszomjas kutyára gondolnak..


[link]


[link]


2009. aug. 31. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én felismerem öket.De a környékünkön nincs ilyen fajta.Nekem tetszik.
2009. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a neve alapján nem ismertem, de már láttam ilyet. annyira éédes. :)
2009. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ismerem ezt a fajtát, de nekem annyira nem tetszenek.
2009. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen felismerem, de nem tetszik. Túl kicsi és túl izé a feje. Nekem a közepes, nagy és hosszú orrú kutyák tetszenek.
2009. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik és ismerem is.Ilyen fajtát akartam,csak ez nekem sajnos túl drága,így menhelyről hoztam egy keveréket.
2009. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
képeken már láttam, élőben még nem olthozzá szerencsém. nem tudom milyen a természete igy nehéz véleményt mondani róla. de külsőre tetszik, aranyos.
2009. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sajna még nem volt szerencsém hozzá élőben, szívesen megnézném egyszer. Aki nem ismeri, annak nyugottan monnd meg,hogy egy igazi harci kutya XD Az már másik kérdés,hogy nem vált be. De nem hazudnál, hisz végülis azért jött létre anno.
2009. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
melyik kennel??
2009. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen anno harcikutyának tenyésztették ki, de borzasztóan okos, intelligens kutya, könnyen tanítható régebben cirkuszban is alkalmazták. Én a legjobbakat tudom e fajtáról mondani. Igen elég "drágák" mondjuk mihez képest.. Magyarországon elég ritkák, és külföldön sem olcsóbbak.
2009. aug. 31. 15:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy cikk rola, akit bovebben erdekel:


[link]

2009. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!