Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van esély a gyógyulásra?...

Van esély a gyógyulásra? Teljesen ki vagyok készülve! (PARVÓ) Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
3 hónapos közép ázsiai kölykünk elkapta ezt a borzalmas betegséget, az első tüneteket szombaton produkálta, akkor hányt először. Azt hittük csak gyomorrontás, és mivel vasárnap reggelre szinte teljesen jól volt, megnyugodtunk. Viszont délután már teljesen kedvetlen volt, csak feküdt, és jöttek a hányások és hasmenések is lassan. Hétfő óta hordjuk minden nap orvoshoz, hétfőn és kedden szurikat kapott, szerdán és ma már infúziót is az injekciók mellé, az orvos optimista, de én nagyon félek, hogy elveszítjük :( Vasárnap délután óta nem evett semmit, és kedden szerdán már inni sem ivott, fecskendővel tudtam beleerőltetni egy pici folyadékot. Nagyon lefogyott, eza alatt a pár nap alatt, pedig előtte igencsak jó húsban volt...Viszont ma már magától kezdett inni, ez már jó jelnek tekinthető szerintetek? Állítólag már holnap ennie is kellene az orvos szerint, de én még annak is örülök, hogy folyadékot vesz magához, és az nem jön ki belőle azonnal...Milyen tapasztalatotok van ezzel a **** vírussal kapcsolatban, van esély rá, hogy átvészeli, és végre valahára enni is fog? Napok óta bele vagyok betegedve ebbe az egészbe.......

#hasmenés #étvágytalanság #hányás #bélgyulladás #parvo #parvos #parvós #közép ásziai juhász
2013. jan. 24. 19:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Milyen fajták? A fehér egy káj?
2013. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Igen, KÁJ és a másik egy Cavalier King Charles :)
2013. febr. 11. 10:47
 43/45 anonim ***** válasza:
68%
Ha teljesen egészséges lesz, ne hagyd, hogy válogasson. Normális étvágyú kutyánál nincs válogatás.Van a Netboardon kájos topic. Reggelj be oda és biztosan sok tanácsot fogsz kapni az etetéssel kapcsolatban. Főleg, amíg növésben van.
2013. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
68%
Szia.Az Én 9 hetes kiskutyám is parvós volt ma hoztam haza a kórházból 5 napot töltött bent szurít kapott,meg gyógyszereket.Amit még szedni fog 4 napon keresztül napi 2x1 szem Duomox 125 mg amoxicillinum tablettát meg még 2 hétig élőflórás joghurtot kap napi 2 adagot ebbe még bele kell kevernem a reggeli adagjába napi egy szem probiutikum tablettát.Én ezt az utasítást kaptam az Orvosomtól de ugy tűnik segít már étvágya is van és nagyon aktív. Igaz még elég híg a széklete, és elég sűrrűn pisil,kaksizik de az orvos szerint a joghurt miatt.
2013. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Remélem meggyógyul a kiskutyád! :)
2013. febr. 12. 15:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!