Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen a Royal...

Lezuzius kérdése:

Szerintetek milyen a Royal Canin kutyatáp egy kiskutyának?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy kiskutyát, és szeretnék neki olyan kaját adni, ami biztosan egészséges, és jó neki. a Royal Canin -ról mi a tapasztalatotok? Elég drága mondjuk... Petnettől vajon érdemes vásárolni [link] ? Köszi!

2013. jan. 25. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem ajánlom a Royalt, és szerintem az emberek többsége így van vele.

Szerintem Orijen, Acana, vagy Taste of the wild

Tápfutár, zoofast...sok webshop van, érdemes körülnézni, hogy hol mennyibe kerülnek.

2013. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak ár érték arányban jobb tápok is. Ennyi pénzért kapsz jobbat is vagy ilyen minőségűt kapsz olcsóbban. Ahonnan én rendelek: zoofast.hu
2013. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én olcsón tudom venni, ezért azzal etetek, szerintem jó táp. De minden kutyának más jön be. Sokan esküsznek a eukanubára, nekem a kutyám foltokban kopasz volt tőle. A TOTW-tól meg zöldet kakilt...
2013. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DogSportsTimi ***** válasza:

Ízlések és pofonok, kinek mi jön be. Én személy szerint nagyon szeretem az RC tápokat, nekem eddig ez vállt be a legjobban, noha nem ezzel etetek, mert olcsóbban sokkal jobb minőségű tápot adok jelenleg a kutyámnak. Sajnos elég drágák, és valóban nem egy szuper prémium minőség, sokkal jobbak is vannak náluk.

Viszont tény, hogy eddig az X mennyiségű kipróbált tápokból az RC volt az, amire azt mondtam, hogy a legjobb.

Mind széklet, fogyasztás, szőrminőség szempontjából.

2013. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maxitabi ***** válasza:

Ha tápot akarsz adni neki és nem barf etetés szerint (nyers etetés) azeretnél etetni, akkor az összetevőket kell megnézni egy tápban. Minél részletesebb a leírás,annál jobb.

Tilos benne: cukor (cukorrépa is az),

színezék,ízfokozók,tartósítószer.

A kutyának állati fehérjére van szüksége,nem növényire..

A tápok széles (és átláthatatlan) skáláján a pénztárcád és meggyőződésed határozza meg, mit választasz.Az RC az összetételéhez képest drága,tele van kukoricával..Olvass utána,sok mindent találni a neten, pl:

[link]

[link]

2013. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én minden alomnál RC starterrel kezdek, ez vált be...ez a legjobb. Próbáltam a TOTW-od, túl nagy különbséget nem tapasztaltam, nem rossz, de nem ájultam el tőle. Az Eukanuábát elvből kerülöm (állatkísérletek) és szerintem nagyobb a reklámja, mint az értéke.


Ami bevált: Cibau Puppy, Brit Care, Belcando, Pro Pac, Royal Canin.


Ha megtalálod azt a tápot, ami a kutyádnak és a pénztárcádnak is megfelel, akkor ne válts csak azért, mert azt mondják, hogy szar. Szuperprémium kategóriában már nincs szemét...lehet, hogy valami jobb, mert több fehérjét tartalmaz, vagy nem tartalmaz kukoricát, stb. de ez mindenkinek a saját nézőpontja, tapasztalata szerint a legjobb.


Nálam, ami a legjobban bevált felnőtt kutya táplálásánál, az a BARF. De ha kell, akkor a fenti tápok közül választok.

2013. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!