Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, szerintetek...

Mit csináljak, szerintetek megfogják engedni a kutyát?

Figyelt kérdés

yorkit szeretnék ,napi 5X letudnám vinni sétálni foglalkoznák vele ,mindent tudok a tartásáról,csak egy kérdésem lenne hogy hörcsögöm van azt bántaná? 10méter magas polcon van


tehát a gond: a szüleim mindig azt mondják hogy a kutya nem lakásba való de azt ollvastam hogy ez a fajtát még lehet lakásba tartani, aszüleim a szőrön meg hogy itt fog rohangálni meghogy bepisil bekakil meg ilyen problémákon aggódnak, ami óta az eszemet tudom kutyát szeretnék, nincsenek barátaim , szabadba se nagyon járok , lelkileg nem vagyok toppon ,ezétr ha lenne kutyám többet lennék a szabadba mozognák,és lenne egy kis barátom, amúgy szülinapomra szeretném, most úgy döntöttem hogy elkezdek takarítani jól viselkedni és tisztázom velük hogy mivel jár egy ilyen kutya tartása hátha megengedik de ők a leg makacsabbak ezen a téren, kérlek segítsetek tanács? nagyon szeretnék egy kutyát akivek egész nap tudnák foglalakozni meg sétálni és ha vásárolni mennék akkor se egyedül kellene mert nincsenek barátaim hanem vele.De amikor evvel kapcs.-ba szeretnék velük beszélni akkor üvöltöznek, kérlek segítsetek nagyon sokat jelentene nekem ez a kutya , szülinapom május 1


2013. jan. 25. 14:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15 évesen viszont elég szomorú, hogy nem találtál még barátokat. Nem hiszem el, hogy a kb 30 fős osztályból, mindenki ilyen.. Én is nemrég pottyantam ki a középsuliból, és volt még rajtam kívül pár olyan ember az osztályban, akiknek nem ez volt a fontos..
2013. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
sajnos volt néhány lány akik megbántottak és becsaptak és ők az osztálytársaim és a többiek meg ugyan úgy velük vannak meg amúgy sincs nagy osztály,24-en vagyunk meg nem fogok magyarázkodni hogy mért nincsenek barátaim alapból nekem is elég szarul esik nem kell még az orromra kötni , ne hogy azt higgyétek hogy nem próbáltam barátokat szerezni,azt hiszitek hogy nem vagyok tisztába az árakkal és az egész kutyatartással , ha nem lenne megoldható akor nem írtam volna ki a kérdést csak a szüleim a probléma amúgy meg nyáron is akarok menni dolgozni feketén hogy gyűjtsek pénzt a kutyára,nincs sok pénzem mivel nem kapok zsebpénzt csak néha 100 forintot és ezekből eddig még csak 20000 ft gyűlt össze, mindent megakarok tenni azért hogy megkaphassam
2013. jan. 25. 16:28
 13/24 anonim ***** válasza:

Ja, hogy kikötöd valahová, amíg vásárolsz. Ügyes vgy, egyszerűbb ha a kutyalopásra szakosodott embereket te magad keresed meg és adod a kezükbe, akkor legalább nem kell vesződniük azzal, h elmenjenek a boltig, ahová kikötöd....


A szociális kapcsolataidat meg rendezd le, mert ezen egy kutya se segít.

2013. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja, és 20ezer forint édeskevés. Az "tök jó", h időnként kapsz 100 Ft-ot, abből hogy lesz kutyakaja minden hónapban? És bolha/kullancs elleni védekezés?
2013. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem vagy olyan "sznob", mint az osztálytársaid és tényeg társnak szeretnéd a kutyát, akkor mért kell yorki legyen? Nem felelne meg egy kistesű menhelyi kölyökkutya? Csak mert ezesetben mondhatnád a szüleidnek, hogy közösen menthetnétek meg egy életet. Persze mindenképpen önként részt kell vállaljanak a kutyatartásból, ha hozzátok kerül egy... SŐT!


És egy kis logikai bökkenő: Nyáron akarsz dolgozni, hogy gyűjts a kutyára, de májusban a szülinapodra akarod megkapni? :O Hogy is van ez?

2013. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

ne mondjátok ha elmegyek tejért a boltba és addig kint hagyom bele hal ,még senki se csinált ilyet MI?? nem tudom mért kell akkora nagy ügyet csinálni ebből


azért ilyet akarok mert ez kicsi és alhol én lakok ott a menhelyen nincs sok kiskutya ami ilyen pici maradm inkább csak nagyok


azért írtam hogy nyárimunka mert netán megkapnám a kutyát akkor nyáron dolgoznék hogy a további oltásra kajára legyen pénz és ne a szüleimnek kellene

2013. jan. 25. 16:53
 17/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Igyekszem higgadt hangulatban leírni mit gondolok.Én is azok közé tartozom, akik ellenzik a kutyavásárlásodat. Nem ellened vagyunk, hanem érted és a kutya miatt aggódunk. Lebeszélésünk oka szüleid negatív hozzáállása mellett, hogy nem rendelkezel rendszeres bevétellel a kutya etetési vagy egészségügyi költségeinek fedezésére.Ez a két érv önmagában már kizárja kutyatartás lehetőségét.Emellett nem tudtad megválaszolni a kérdést, hogy ha te valami oknál fogva nem érsz rá ki fog "helyettesíteni" míg a dolgodat intézed? Ami azért is nehéz kérdés, mert a veled együtt élők szívesebben látnák lakáson kívül a kutyát, mint azon belül.

2013. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
láttunk már olyan hirdetést, hogy a fajtatiszta kutya eltűnt, amíg a gazdi bement a boltba és segítsünk megtalálni..
2013. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

rendben akkor nem hagynám kint amúgy meg az etetést meg oltásokat ha netán megengednék akkor már fizetnék így volt a hörcsöggel is az is én vettem de aztán ők vettek neki mindent mert úgy megszerették, a hörcsögöt se akarták most meg már azt mondják ha meghal akkor veszünk helyette másokat mert hogy milyen aranyos jószág,

tehát költség nem olyan gond

2013. jan. 25. 17:38
 20/24 anonim ***** válasza:
:DDD azért párhuzamot vonni a hörcsögkaja és a kutyakaja között...:DDDD
2013. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!