Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, szerintetek...

Mit csináljak, szerintetek megfogják engedni a kutyát?

Figyelt kérdés

yorkit szeretnék ,napi 5X letudnám vinni sétálni foglalkoznák vele ,mindent tudok a tartásáról,csak egy kérdésem lenne hogy hörcsögöm van azt bántaná? 10méter magas polcon van


tehát a gond: a szüleim mindig azt mondják hogy a kutya nem lakásba való de azt ollvastam hogy ez a fajtát még lehet lakásba tartani, aszüleim a szőrön meg hogy itt fog rohangálni meghogy bepisil bekakil meg ilyen problémákon aggódnak, ami óta az eszemet tudom kutyát szeretnék, nincsenek barátaim , szabadba se nagyon járok , lelkileg nem vagyok toppon ,ezétr ha lenne kutyám többet lennék a szabadba mozognák,és lenne egy kis barátom, amúgy szülinapomra szeretném, most úgy döntöttem hogy elkezdek takarítani jól viselkedni és tisztázom velük hogy mivel jár egy ilyen kutya tartása hátha megengedik de ők a leg makacsabbak ezen a téren, kérlek segítsetek tanács? nagyon szeretnék egy kutyát akivek egész nap tudnák foglalakozni meg sétálni és ha vásárolni mennék akkor se egyedül kellene mert nincsenek barátaim hanem vele.De amikor evvel kapcs.-ba szeretnék velük beszélni akkor üvöltöznek, kérlek segítsetek nagyon sokat jelentene nekem ez a kutya , szülinapom május 1


2013. jan. 25. 14:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
majdnem egyforma
2013. jan. 25. 17:45
 22/24 anonim ***** válasza:
Csak az árában van némi különbség... (feltéve ha nem pedigree-vel meg morzsival meg más nevenincs tápokkal etetnél...) Szerintem várj még ezzel a kutyadologgal pár évet.
2013. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne azért akarj kutyát, hogy legyen valaki. Az egy dolog, hogy az osztályban nincsenek barátaid, nekem sem voltak, na bumm, de sulin kívül is lehet ám ismerkedni. El lehet menni szakkörökre, hobbikörökre, sportolni, fotózni, zenélni, bármi. Ott csak találsz olyan embereket, akikkel össze tudsz haverkodni, aztán majd alakulnak rendszeres barátságok is.
2013. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Hovarju ***** válasza:

Ha a szüleid ennyire nem szeretnének kutyát, és egyenlőre a te zsebpénzedből sem lehetne eltartani, én azt javaslom, hogy egyenlőre ne akarj kutyát.

Várj vele még egy pár évig. Nem tudom merre laksz, de esetleg megpróbálhatnál egy menhelyen segíteni. Ott szerezhetsz tapasztalatokat a kutyákról, és emberekkel is barátkozhatsz.

Vannak nagyon jó kutyás programok: frizbi, dog dancing, agility. Ezekre a rendezvényekre kutya nélkül is ellátogathatsz. Ott ismerkedhetsz emberekkel és kutyákkal is.

2013. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!