Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya futó pad. Vélemény?

Kutya futó pad. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Szerintem a szabadban való futás sokkal jobb, és egészségesebb. egyébként se minden kutya szeretin, és bőven van olyan is, amelyik képtelen megszokni. Szomszédunkék is vettek, és a labradorjuk nem mert ráálllni, mert zúgott.
2013. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Pénz kidobás...Jobb neki a szabadban futni jobban élvezi :)
2013. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ha tudatosan van a kutya valamire trenirozva nem rossz dolog, pláne télen, amikor fagy, és a jég miatt lehet sérülés. De ha csak pusztán a gazda lustasága miatt van, akkor felesleges.
2013. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem a lustaság miatt.Minden nap visszük 1 órát sétáltatni futtatni de egyszerűen nem elég neki pedig magánházba vagyunk kedvére szaladgálhat egész nap tele van energiával:(

Arra gondoltam ez olyan plusz lenne még neki

2013. jan. 27. 20:21
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
1 óra kevés, ráadásul futás után kb. 10 perc alatt pihenik ki magukat. Én a malit napi 3-szor futtatom, plussz a tréningek, és igy viselkedik itthon normálisan:))) Iktass be olyan feladatokat, ami az agyát fárasztja.
2013. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem is a szabadban a legjobb neki, de ha muszáj, akkor lehet. Láttam már extra mogásigényes kutyát futópadon. Ceasar Milan is futtatja padon a kutyákat
2013. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen ?Nem láttam még a filmjét.

Nagyon eleven izgága 1 éves Saff.

2013. jan. 27. 20:26
 8/24 anonim ***** válasza:
24%
A futópad sokkal fárasztóbb mint a szabadon futtatás. Ugye futópadon egy állandó mozgáson fut hosszabb ideig míg szabadon hol megáll, hol fut hol gyorsabban és hol lassabban. Pár perc a padon is fárasztóbb mint a szabadon mozgatásból akár egy óra. Én szeretem a futópadot mert csodaszépen be lehet vele állítani a kiállítási kutyák mozgását.
2013. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És előtte fel kell késziteni a kutyát vagy csak egyszerűen rá rakom és elindítom?Vagy kell mellette valamilyen adása?
2013. jan. 27. 22:08
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Én elitélem. Lelketlen, rideg dolog. A kutya nem ember, nem tudja miért fut rajta. Ez az egyik ok amiért a Caesar Milan sem szimpatikus. Mindenki olyan kutyát vegyen akinek ki tudja elégíteni a mozgását. Folyamatos mozgást máshogy is el lehet érni, pl canicross, bikejöring. Bár persze a meleg szobában ülni amíg akutya rá van kötve egy gépre, tényleg könnyebb...
2013. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!