Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya futó pad. Vélemény?

Kutya futó pad. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

"Mitől lelketelen??? Te biztos afféle "ovjuk a széltől is Fifikét" gazdi lehetsz. Hol futtatod le télen a kutyát????? mert itt nálunk a határban a hó alatt jég is lehet. idén CSAK 3-szor vágta el a talpukat a jég." Te amúgy látod hogy saját magad égeted le? xD

Én azt mondom, hogy lustaság és önzőség a meleg szobában futtatni a kutyát és én vagyok aki mindentől óvja Fifikét. Te attól félsz hogy a jegecske elvágja a kutyád lábát, de te vagy a normális aki nem félti semmitől ugye? Nem tudom hol élsz vagy milyen kutyád van. Nekem 12 év alatt még soha egyik kutyámnak sem vágta el semmi a lábát, jég meg főleg nem. A minap az ostoba családtagom által az út közepére vágott törött üvegvázán gázoltak át mire észrevettem volna láűss csodás, semmi bajuk nem lett még attól sem. Fifikének nem lesz semmi baja attól, hogy télen is a természetben mozog és nem egy baromi drága masinán. Nem is tudom, hogy maradhattak életben a kutyák amikor még nem létezett futópad meg Cesar Milan, és tüköriskola meg a többi modern dolog...

2013. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
nagyon értetlen vagy, már ne is haragudj. És nincs futópadom, viszont nem tartom hülyeségnek. Olyat még gondolom nem hallottál, hogy a kutyának külön van egy edzésterve, mert mondjuk funkciója van. Nem attól féltem, hogy elvágja a talpát, mert el is vágták egy párszor, de azt nem szivesen kockáztatom, hogy komolyabb sérüléseket szerezzenek. Az én kutyáim nem szaladgálnak, rohannak mint az őrültek, mindamellett, hogy elég komoly kondijuk van, ilyenkor igenis óvatosabb vagyok velük. és az, hogy valaki még a kinti foglalkozás után futópadon dolgoztatja a kutyát, egyáltalán nem tartom elitélendőnek.
2013. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmad sincs hogy miről hallottam vagy miről nem. Szóval hiába állítod be magad felsőbbrendűnek edzéstervvel meg a kondijukkal, mert fogalmad sincs, hogy Én mit csinálok az én kutyáimmal. Lehet, hogy ugyanazt vagy többet, csak más módszerekben hiszek. Ismerek valakit akinek a kutyája belesétált egy kiszáradt pocsojába és úgy megsérült, hogy soha többet nem sportolhat. Mindentől nem lehet megóvni a kutyát, lehet, hogy holnap kimentek és rátok esik egy tégla. Én elitélem a túlféltést és nekem ez vált be. Na persze ha fél milliós kutyád van akinek több az örökletes betegsége mint a szőr a hátán és akinél mindent ellenőrizni kell, meg mindenre vigyázni, akit selyempapírba kell csomagolni, akkor az más téma. Egy mezei kis ellenálló fajtának erre nincs szüksége. A személyeskedésnek semmi értelme. Én elmondtam a véleményem, a te bajod ha nem bírod elviselni, és ez az éretlen.
2013. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
:))) Hát fél millánál kicsit többet ér a kutyám, mert pont a 3-szorosáért vettem:))) És lekopogom makk egészséges:)) És Tök jó a futópad, akár tetszik, akár nem!!!! Annak meg, hogy a fejünkre esik egy tégla, szerintem kevesebb az esélye, mint hogy a jégen összetöri magát .
2013. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!