Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát javasolnátok?

Milyen kutyát javasolnátok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kis-, vagy középtermetű legyen, gyerekbarát, és bírja kint a telet... Ne ásson mindenhova gödröket, ne kaparja ki az epret, és ne rágja szét a fákat... Előre is köszi!
2013. jan. 29. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon kevés információ. Mennyit foglalkoznál vele naponta? Mennyit sétáltatnád? Kutyaiskolába eljárnátok? Kisgyerekek vannak a családban? Ha igen, milyen korúak? Szőre milyen legyen? Aktívabb legyen vagy inkább nyugodtabb, lustácskább?
2013. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gödör ásás, az eper kikaparása és a fák szétrágása nem fajta függő, nevelés kérdése.

Írd le, milyen körülményeket tudnátk biztosítani a kutyának, mennyi sétát, foglalkozást.

2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a jorki vagy a palota pincsi kutyát ajánlom. Mindkettő gyerekbarát és kicsi is. De inkább a palotapincs mert azzal nem kell annyit foglalkozni és nem olyan kényes kutya.
2013. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Se a yorki se a pincsi nem bírja odakint a telet...
2013. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
én a pit bullt javaslom, az enyém még soha nem ásott ki semmit, és jól bírja a hideget is.
2013. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Puli.

De mindegy milyen fajtát választotok, ahhoz hogy ne ásson és rongáljon a kertben, szükséges hogy napi szinten lemozgassátok, sétáltassátok, más kutyák közé vigyétek, megfelelően foglalkozzatok vele. Ezt mind fizikailag, mind szellemileg értem. Ha csak úgy a kertben hagyjátok, és kimentek megetetni, nyáron esetleg játszani is, akkor szinte biztos hogy rongálni fog.

2013. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Mért ne bírná a pincsi és a jorki a hideget. Nekem télen is kint volt és mégsem let semmi baja. A lényeg hogy nem kell télen hozzászokatni a meleghez és utánna kirakni a hidegre. Elejétől fogva kint kell lennie és megszokja.
2013. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!