Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla és a túra+utazás?

Vizsla és a túra+utazás?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy egy vizslával ellehet-e menni Németországba nekünk 10-óra attól függ apum mennyi fitt xD (37 éves xd lesz) lényegtelen..Na szóval ellehet vinni?

A kutyus kölyök lesz,vinnénk neki kaját,piját út közben de csak minimálisat,és többször megállunk most főleg mert meg akarjuk nézni a sümegi várat+ meg szoktunk állni Mondsee-nál

____________________________________________________________

Ha már ott vagyunk mindig föl megyünk a vízesésekkel teli hegyre :) Imádom <3 egy egy 2 órás túra jó pár méter :D De meg szoktunk állni , Szerintetek bírná? Még kölyök lesz még nme vettem meg,persze kölyök kutyussal sokkal többször megállnánk,a túra közben és az utazás közben is



2013. jan. 30. 18:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi bajod van a válaszommal, én csak leírtam a tényeket.


Az, hogy te mennyire vagy felelőtlen, a Te dolgod. Abból nem szabad kiindulni, hogy kinek meddig élt az olcsó, papír nélküli, szaporított kutyája, mert 1000 ellenpéldát tudnék rá hozni...de te tudod.


Tudod: okos saját kárán tanul...ahogy a szavaidból kiveszem, a tojáshéj igen csak ott van még a hátsódon, ezért van bőven mit tanulni...a saját hibádból. Csak sajnos ennek a levét nem csak te iszod meg...

2013. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
*nem a saját
2013. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Mondom hogy válogasd meg a szavaidat!

Nem 1 meg nem 2 kutyám volt már,de te biztos jobban tudod -,-

2013. febr. 1. 19:21
 14/30 anonim ***** válasza:

Mégis hány kutyád lehetett, amit tisztességesen felneveltél, ha nem egy, nem kettő....ettől függetlenül még anyukád fog segíteni, hogy kiegészítsen a 14 ezer forintodat, amit a kutyára szánsz.


Hmmm...


Ahogy írtam, Te tudod....ja, és megválogatom a szavaimat, mert ha nem válogatnám meg, akkor lenne okod sértődésre.

2013. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
inkább nem érdekelsz 3 kutyám volt 1 németjuhász fél éve nincs velem és 2 keverék akik régen kerültek hozzám már felnőtt kutya ként
2013. febr. 2. 09:17
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kértem, hogy velem foglalkozz, még csak azt sem, hogy fogadd meg amit tanácsoltam/tanácsoltunk. Ez az oldal azérz van, hogy a feltett kérdésekre válaszoljunk. Én pedig válaszoltam.


Az, hogy téged zavar, hogy igazam van, legyen a te bajod, ahogy az is, hogy szaporítókat támogatsz a zsebpénzeddel. Nem azzal vsn a baj, hogy az általad megvásárolt kutya meddig fog élni, vagy milyen körülmények között fog élni, hanem a testvéreivel, akiket esetleg az utcára raknak, vagy a következő alom egyedeivel, akik azért születnek meg, mert mindig akad olyan csóró, felelőtlen kutyatulajdonos akinek csak az olcső kutya kell.


Ezért tart ott a magyar vizsla állomány, hogy az országban két magyar vizsla fajtamentő szervezet működik, mentenek éves szinten 2-300 magyar vizslát, de még mindig van mentésre szoruló vizsla.


Csak gratulálni tudok a hozzád hasonlóknak, akik anyagilag támogatják azokat, akik tönkteteszik a fajtát.

2013. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Leállnál? Honnan tudjam hogy melyik ember szaporító meg melyik nem? és nem vagyok felelőtlen,normális válasz kell! és a kérdésre!!!!


Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.



VAGY OLVASS INKÁBB SZABÁLYZATOT

2013. febr. 2. 18:29
 18/30 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy nem foglalkozol velem...ehhez képest elég sok időt fecsérelsz az írottakra.


Hogy ki a szaporító? Mindenki, aki nem a fajta érdekeit tartja szem előtt, aki szakmsi hozzáértés nélkül hoz le almot tenyésztésre alkalmatlan szülőktől, fittyet hányva az egészségügyi szűrésekre, a fajta standardra (nyilván nem tudod mi ez, ezért nézz utàna) és mindezek mellett származást és fajtatisztaságot (nem fajtisztaságot ahogy te írtad, tuti azt se tudod mi az) igazoló törzskönyv nélkül hoz le almot.


A kérdésedre válaszoltam. Mivel a kommentekben is tettél fel kérdést, nem volt OFF, és ne panaszkodj, mert minden kérdésedre kielégítő, illedelmes választ kaptál.


Jaaa, hogy ez nem tetszik??? Sorry! Keress egy autó ablakába helyezhető bólogató kutyát, az mindenben egyet fog érteni veled...igazi úgy sem való neked!

2013. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szaporító az aki 10-20 ezerért ad kutyát, többnyire papírok nélkül. Tenyésztőnél olyan 60-70 ezerért kapsz kiskutyát, persze ez fajtától függ, van törzskönyve, oltásai, a szülei jó génekkel rendelkeznek, amit tudnak igazolni. Sok ezer kutya sínylődik a menhelyen meg a gyepmesteri telepen, te meg pénzt adsz egy kutyáért?! Miért akarsz mindenáron vizslát? Hidd el egy keverék ugyanannyira tud szeretni plusz még segítesz is rajta ha befogadod. Vagy legalább nézelődj a Fajtamentőknél: [link]

[link] a második oldalon találsz gazdikeresőket

2013. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Jaj azért nem való nekem kutya mert te eldöntötted szánalmas te is ilyen kis ugatós vagy sztem hogyha élőbe találkoznánk befognád
2013. febr. 4. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!