Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet lelakatolható...

Hol lehet lelakatolható sátrat venni? Szóval amin rendes cipzár van, nem csak olyan csomóra kötött vacak madzag.

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A sátraknak a 99,9%-a cipzáros, és általában 2 olyan húzó van, amivel be lehet húzni a cipzárat!(bocs, de nemtom hogy hívják, de remélem tudod mire gondolok :D ) Nah és azoknak a végén ha lukak vannak ott össze tudod lakatolni! De érzésem szerint felesleges, mert ha valaki ki akar rabolni, felvágja a sátor oldalát, aztán viszlát!
2012. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Könyörgöm a kérdésre válaszolj, hogy HOL lehet ilyet venni! Mert a Decathlonban egy darab ilyen sátor nincs, csak madzag van a húzójukon, azt meg ki lehet ugye csomózni, és interneten ahol nézelődtem, máshol se nagyon láttam olyat, amiről te beszélsz, pedig olyat akarok természetesen, csak HOL?
2012. aug. 13. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor bezárod a sátrat, akkor a 3 vagy 2 cipzár összeér. Veszel kb 150ft összegben egy kicsi lakatot, amiket a kollégiumi szekrények ajtajára szoktak tenni. Átfűzöd a lyukakon és lezárod. De ahogy előttem is elmondták, szerinted az aki be akar menni a sátradba, majd pont emiatt fogja meggondolni magát, hogy le van lakatolva? :)))) Egy vajazókéssel is bármikor darabokra lehet vágni egy ilyen vackot.
2012. aug. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Istenem hogy lehet, hogy ennyire nem értitek a kérdésemet??? HOL lehet ilyen cipzárú sátrat venni? Mert amiket láttam neten, és élőben, azoknak NINCS normális cipzárjuk, és NEM LEHET RÁ lakatot tenni!
2012. aug. 24. 05:43
 5/8 anonim ***** válasza:
FELFOGTUK! DE nem fogsz így kapni sátrat, hogy "lelakatolható" sátor... Lemész a sarki 100ft-os boltba, kérsz egy kicsi lakatot, amilyeneket kollégiumi szekrényekre tesznek. Odamész Decathlonba, ott meg lehet tekinteni a sátrakat. Belepróbálod a cipzár húzókájának a lyukába(!!!!) a lakatot és amelyikbe beleillik, megveszed. Ilyen hülye nem lehet valaki, nincs ilyen, hogy lelakatolható sátor...Ha meg nem láttál eddig olyat ami alkalmas rá az csak abból fakad, hogy rossz helyen nézted. Nem a hentesnél kell sátrat venni.
2012. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves előző. Nem akartam előbb írni, de pontosan a Decathlonban néztem sátrakat, és egynek nem volt normális cipzárja, hanem -ahogy a kérdésben is írtam- csak egy vacak csomóra kötött madzag lóg rajtuk. Azt mégis hogy lakatolod le? Szerintem nem én vagyok a hülye.
2012. aug. 24. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Így már tiszta...azt hittem arra a megkötőre gondolsz, amivel össze lehet húzni a cipzárak végét. Egyébként meg mi értelme lelakatolni egy sátrat, amikor ha valaki be akar menni a sátradba, azt nem egy lakat fogja megállítani ebben. Na, ki a hülye? :)
2012. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van értelme lelakatolni! Úgyhogy ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni, inkább ne is írj!
2012. aug. 24. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!