Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla és a túra+utazás?

Vizsla és a túra+utazás?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy egy vizslával ellehet-e menni Németországba nekünk 10-óra attól függ apum mennyi fitt xD (37 éves xd lesz) lényegtelen..Na szóval ellehet vinni?

A kutyus kölyök lesz,vinnénk neki kaját,piját út közben de csak minimálisat,és többször megállunk most főleg mert meg akarjuk nézni a sümegi várat+ meg szoktunk állni Mondsee-nál

____________________________________________________________

Ha már ott vagyunk mindig föl megyünk a vízesésekkel teli hegyre :) Imádom <3 egy egy 2 órás túra jó pár méter :D De meg szoktunk állni , Szerintetek bírná? Még kölyök lesz még nme vettem meg,persze kölyök kutyussal sokkal többször megállnánk,a túra közben és az utazás közben is



2013. jan. 30. 18:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

A menhelynél ugyanúgy lehetnek beteg kiskutyák vagy pl olyanok akiket szaporítótól vannak, akik örökölhettek betegségeket.

azért akarok vizslát vagyis nem is nagyon én hanem anyukám pedig enyém lenne én border collie-t akartam van ausztrál juhászt de nagy szőrük van és allergiás vagyok rá

2013. febr. 4. 16:48
 22/30 A kérdező kommentje:
de a vizsla is cuki
2013. febr. 4. 16:49
 23/30 A kérdező kommentje:
egyébként meg vitatkoztok egy gyerekel nem én fogom eldönteni hogy honnan lesz a kutya ezt a szemem előtt tartom hogy honnan de én annyit kérdeztem hogy lehet-e túrázni vinni nem azt hogy honnan vegyek és honnan ne
2013. febr. 4. 16:49
 24/30 anonim ***** válasza:

Ha már kellőképpen lejárattad, kidühöngted, kifenyegetőzted magad picit gondolkozz el...nem kell ide kiírni, hogy megtörtönt, csak gondolkozz. Valóban szükség van-e kutyára, ha nincs rá pénz? Az emberek 90%-a a szaporítókat támogatja, mondván nincs pénze pedigrés kutyára, ahelyett, hogy menhelyről vagy fajtamentőktől fogadna örökbe.


A legtöbb fajtának van fajtamentő szervezete, akik odafigyelnek, hogy kizárólag egészséges kutyát adjanak örökne.


Ne feledd: azzal, hogy öröknefogadsz egy kutyát két életet mentesz. Akit örökbefogadtál és aki a helyére mehet.


Gyerekként kicsit visszább kellene venni a stílusból mert itt sokan sokkal többet tettünk már a magyar vizsláért, mint azt te valaha is el tudod képzelni.


Hogy mit csinálnék, ha találkoznánk? Mosolyognék és sajnálnálak...és ez ellen csak te tehetsz

2013. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Attol hogy igy beszelsz velem nm vagy kemeny. Egyebkent meg sszanslmas amit itt csinaltpk es mielott irnal valamit a helxed iradomts telegonon vsgxok rs nem fpgok nm tom mennx. penzert vizslst venni kosz aku normalis valaszt is tudott irni rs nm kotott belem
2013. febr. 5. 15:04
 26/30 anonim ***** válasza:
Na, akkor ennek fussál neki mégegyszer....
2013. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Na akkor kussoljal el megnezem hog
2013. febr. 5. 20:20
 28/30 A kérdező kommentje:
Hogy irsz telorol
2013. febr. 5. 20:21
 29/30 anonim ***** válasza:
Én most is arról írok...
2013. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

az én telóm érintő képernyős és nem lehet ékezetet nyomni

most nem telón vagyok... te törlöm ezt a kérdést az enyémek közül

2013. febr. 6. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!