Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam?

Kovacs Lilla Anna kérdése:

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

1.

Megszeretném kérni a szüleimet hogy vegyenek nekem egy francia bulldogot. Hogyan?

2.

Az a baj hogy hogy már van egy kutyám aki állandoan ugat hogyha egyedül haggyuk otthon,és már totál STRESSZESEK vagyunk anyával... Mit csináljak hogy ne ugasson?

3.

a szüleim pedig addig nem akarnak 2.-ik kutyát ameddig nem lessz normális a kutya (fifi)



2013. febr. 1. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg is értem őket. ;) Amedig az első kutyádat nem tudod megnevelni, minek neked egy francia bulldog? Elárulom, elég betees kutya, és nagyon nagyon drága is. Elég buta így tanítással nem mész vele sokra, kutyás sportokra, alkalmatlan, szóval csak olyan kis szobakutya. A másik kztyádat szoktad vinni sétálni? Szoktál vele játszani, lefárasztani? Azért ugat met unatkozik, és ez valamilyen szorongásnak (aminek nem tudom a nevét) a jele, így fordulj kiképzőhöz, mert beteg is lehet.

www.egyikkutyamasiknem.hu

ezt nézd meg :)

2013. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megértem őket. Mennyi idős a kutyusod?? Rendesen foglalkozol vele? Miért is szeretnél te másikat? Hogyan váltok el a kutyussal??
2013. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.

Megszeretném kérni a szüleimet hogy vegyenek nekem egy francia bulldogot. Hogyan?


sehogy, minek neked mégegy kutya?



2.

Az a baj hogy hogy már van egy kutyám aki állandoan ugat hogyha egyedül haggyuk otthon,és már totál STRESSZESEK vagyunk anyával... Mit csináljak hogy ne ugasson?


rendezd a rangsorbeli viszonyokat, neveld meg, légy te a vezér, KUTYASULI



3.

a szüleim pedig addig nem akarnak 2.-ik kutyát ameddig nem lessz normális a kutya (fifi)


megértem őket és igazuk van ezt sem tudtad megnevelni majd a másikat fogod?

2013. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a francnak akarsz még egy kutyát, amíg az első nem jól nevelt? Hogy legyen egy jól nevelt is? Elárulom, az sem lesz az, ha nem tanulsz meg kutyát nevelni. Inkább vidd el az elsőt kutyaiskolába, aztán élvezd vele az életet.
2013. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!