Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám! Hazajöhet még?

Eltűnt a kutyám! Hazajöhet még?

Figyelt kérdés

Faluban élek és éjszaka kiengedte apa a kutyát és nem jött haza már egy és fél hete. Mit tehetnék? Már kerestük, kiplakátoltam, megosztottam, mit tehetnék? Mi történhetett vajon?

(Nem támadásokat várok, nem voltam itthon amikor ez történt mert a hét nagy részét sajnos nem otthon töltöm, és el se mondták míg haza nem jöttem.)



2013. febr. 2. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Helyi gyepmesteri telepen voltál?14 nap után altatnak legtöbb helyen,úgyhogy jó lenne,ha kimennétek személyesen.

Az önkormányzatnál megmondják,hol van a helyileg illetékes gyepi.Merre laksz?

2013. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csongrád megye, Szeged közelében (kb. 40 km)!
2013. febr. 2. 14:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyepmester, menhely!

Ne add fel, hallottam már olyat is, hogy 2-3 hét múlva jött haza a kutyus! Az enyém is elment már 3-4 napra, aztán teljesen egészségesen jött haza.

2013. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs chipje, és hazamegy, rakass bele chipet. Reméljük, megtaláljátok.
2013. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, elfogok menni, nem adom fel de amikor elment a kutyám, mindig hazajött és egy másik embernek is ugyanakkor tűnt el a kutyája és még az övé sem jött haza. Szoktak olyat csinálni, hogy felveszik őket?
2013. febr. 2. 14:59
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel!!

A mi kutyánk 2nap után jött haza, reggel ott ült a kapuban és várta, hogy engedjük be. Nemis hittem el, hogy hazajött.

Másik kutyámmal szökött el és szerintem megtaláltam őt is az interneten. Már sajnos nem találom a hirdetést és azóta lett "helyette" másik (1éve ment el). De tudom, hogy megvan és jó helyen van, igaz még mindig hiányzik de így egy kicsit már jobb.

Menhelyre, gyepire menjetek el mindenféle képen és a menhelyen be is jelenthetitek hogy eltűnt.

2013. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elmegyek és megfogom nézni, remélem hogy semmi baja nincs. Jó ötlet, ott is bejelentjük majd az eltűnését. De mind kettő kutya nagy testű volt és az enyém fekete, a másik meg farkaskutya.
2013. febr. 2. 15:09
 8/18 A kérdező kommentje:
és nem szokták felvenni a kutyákat az úton? Vagy esetleg, nem tudom már mindent bejártunk a környéken. Már mindenki tudja hogy eltűnt.
2013. febr. 2. 15:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

A miénk is mind a kettő nagytestű volt.

A két szomszédunk kutyái is együtt mentek el. Ők sajnos nem lettek meg, de szerintem nem is keresték őket.

A mieinket biztos nem vették volna fel...meg ha belegondolsz aki fel is veszi abban van annyi gerinc hogy elkezdi keresni a gazdit.

Nézz szét a hirdető oldalakon is nem e tette fel valaki vagy akár te is hirdetheted, hogy eltűnt és keresitek.

2013. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk karácsony előtt tűnt el 2 kutyusunk. Fajtiszták...Írtam az 5 közeli menhelynek és gyepmesternek.Senki se látta őket...Majd 1x csak egy ismerősöm mondta, hogy felvettek 2 kutyát..valószínüleg ők voltak..azóta se találjuk őket..semmi hír.. :(
2013. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!