Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám! Hazajöhet még?

Eltűnt a kutyám! Hazajöhet még?

Figyelt kérdés

Faluban élek és éjszaka kiengedte apa a kutyát és nem jött haza már egy és fél hete. Mit tehetnék? Már kerestük, kiplakátoltam, megosztottam, mit tehetnék? Mi történhetett vajon?

(Nem támadásokat várok, nem voltam itthon amikor ez történt mert a hét nagy részét sajnos nem otthon töltöm, és el se mondták míg haza nem jöttem.)



2013. febr. 2. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy befogta valaki (nem menhely vagy gyepi), bár nem sok esélyt látok rá, épp ezért az összes környékbeli menhelyet, gyepit, állatmentőt, állatorvost értesíteni kell, a környező városokban lévőket is. Ők nagyjából ismerik a kóborló kutyákat és ha még nincs náluk a tiéd, be fogják fogni neked ha kapnak róla bejelentést. Másfél hét után kétlem, hogy hazamenne.
2013. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet haza megy, de keressétek ti is. Plakát, megosztás meg volt látom. Érdemes bemenni a közeli menhelyekre és megkérdezni, azonkivül hagyj ott fényképet és ha beviszik a kutyát akkor ők is fel fogják ismerni és szólnak neked.Persze azért te is érdeklődj telefonon.

Barátnőmnek is eltűnt a kutyája, körbe plakátoltunk mi is mindent, kerestük, menhelyet is felhívtuk, nem volt bent. Aztán rá pár napra ismét rákérdeztünk a menhelyen és időközben valaki bevitte és meglett! Szóval van remény!

Még valami, ha szoktátok vinni sétálni,akkor azokon a helyeken néz körbe. Ha vannak ott más kutyások ( bár faluban nem tudom hogy megy ez ) őket is kérdezd meg és kérd meg ha látják szóljanak neked/vigyék haza és mész érte vagy vigyék hozzátok akár.

Azt kívánom legyen meg minél előbb ! :)

2013. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeged környékén az Orpheus van (www.ebangyal.hu) meg a Tappancs (www.tappancstanya.hu).
2013. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Bejelentjük hogy eltűnt de előtte meglátogatjuk a menhelyeket. Köszönöm a segítségeteket.

Ti mit csinálnátok ha eltűnne a kutyátok? (ezeken kívül) Már kerestettük egy másik kutyával is de nem mentünk sokra. Ilyenkor már akármilyen jól szimatol a kutya, nincs rá esély hogy kövesse? Mit tehetnék még?

2013. febr. 2. 18:43
 15/18 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a bíztatást,tényleg nagyon sokat segítetek, a kutyám a mindenem!
2013. febr. 2. 21:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a gyepmesteri telepen kezdjétek, mivel ott két hét után, ahogy írták is előttem, altatás van!! A menhelyen ráértek utána ha ott van akkor nagyobb biztonságban van mint a gyepin
2013. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg akiről tudod, hogy köztudottan nagy állatbarát, kérdezz rá nála! Ha nem lenne 2 kutyám és találnék egyet akkor én se a menhelyre vinném hanem megtartanám. :)
2013. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na meglett végül?
2022. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!