Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kankutyák kevésbé bújósak,...

A kankutyák kevésbé bújósak, mint a szukák?

Figyelt kérdés

Nekem világéletemben kan kutyám volt, de egyik sem volt bújós, soha. Viszont egy ismerősöm kankutyája annyira bújós, hogy sokszor mondjuk viccesen, hogy ebbe a kutyába macska is van :)

Szóval mitől függ hogy a kutya bújós-e vagy sem? Fajtától? Vagy nemtől? A ti kutyátok bújik? :)

Várom a válaszokat! :)


2013. febr. 4. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

sztem ez egyed-, nem nemfüggő.

nekem kan kutyám van, régen nem volt túl bújós, meg lehetett simogatni de inkább arrébbment, hogy jó-jó, inkább játsszunk mást. meg az is igaz, hogy amíg kicsi volt, ha ébren volt folyamatosan ment, max akkor lehetett simogatni, ha elelaudt :D

ehhez képest most három éves lesz, tökre megleődtem, egyre bújósabb. h magamhoz hívom, bújuk, dörgölőzik, mint egy cica...

2013. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!