Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet rendesen megszidn...

Hogyan lehet rendesen megszidni egy kutyát?

Figyelt kérdés

A kutyám kb kiröhög amikor megszidom... Vagy elszalad, vagy csóváló farokkal néz rám. Néha kicsit megszeppen, de másodperceken belül elkezd megint csóválni.


Tudom, nincsen tekintélyem, tudom, kutyaiskolába kéne menni.... Biztos vagyok benne hogy élből ezeket válaszolnátok. De a szokásos tekintély gyakorlatokat már alkalmazom, iskolára meg nincs pénzem. Így praktikus tanácsokat várnék.

Már most szólok, hogy aki a tekintélyt meg a kutyaiskolát írja, le fogom pontozni, esetleg jelenteni fogom, mert nem erre vagyok kíváncsi, tehát nem hasznos illetve nem ez a kérdés. Én tényleg csak konkrét büntetési módszerekre vagyok kíváncsi.


Előre is köszönöm a HASZNOS válaszokat!



2013. febr. 4. 18:23
1 2 3
 21/21 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az a baj, hogy sokan úgy érzik, hogy hűha de megszidták a kutyát, holott az játéknak veszi a figurát...és a gazdik nem értik, miért van ez :D

Olyan hitelesen kell előadni magunkat, hogy a kutya ELHIGGYE, hogy mindjárt itt a vég

2013. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!