Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers hússal való etetés...

Nyers hússal való etetés (BARF). Miért nem ismerik az állateledel boltban ezt a fajta etetést?

Figyelt kérdés
Már két boltban is megjegyeztem, hogy én nyersen adom a húst, a szükséges fagyasztási idő után, és úgy néztek rám, mint aki megőrült. Azt mondták, hogy ők nem adnák nyersen a saját kutyájuknak. Eléggé elbizonytalanítottak, mert még csak 1 hónapja etetek így. Miért mondhatták ezt? Mert nagyon rossz minőségű a hús, vagy miért?

#BARF-étrend #B.A.R.F #koszt #nyersen etetés
2013. febr. 7. 15:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet rosszabb minőségű mint amit a tápokba raknak..


Ez egy újkeletű dolog.. nekem is mondták már hogy megvadul tőle a kutya. Én meg elmagyaráztam hogy ez a hiedelem már 20éve nem él lassan... ha fagyasztod etetés előtt x ideig akkor nem lesz semmi baj olyan mint ha főznéd.

2013. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

hát szép ha egy állateledel üzletben nem ismerik ...

A sok begyepesedett mindent megfőz a kutyulinak és ha mást mondasz akkor te vagy a hülye.

Nem kell velük foglalkozni a legtöbb állateledel üzletbe ugyan ott készül a hús mint az emberi fogyasztásra alkalmas csak éppen túl véres vagy sérült ezért lesz belőle állateledel!

2013. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
3%

Nyersen azért nem szabad adni húst a kutyának, mert számukra az úgy mérgező. Tudom,hogy fura, mert a farkasok sem grillezik meg evés előtt a húst. :D

De manapság már kicsit másabb a szervezete egy háziasított kutyának... és nem szabad nyersen adni!

2013. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Útolsó.. ha csendbe maradtál volna, bölcsebb maradtál volna
2013. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
5%

Nem azt írtam, hogy egyáltalán ne etesse, csak hogy nem szokták mert baja lehet bacik meg ilyenek miatt.

Én így tudom, kész. Nem értem, hogy ezért miért kell leszólni, szerintem jobb elővigyázatosnak lenni!

Amúgy meg fagyasztás helyett forralni nem jobb? Mert amúgy a fekáliás vizet is lehet fogyasztani, ha előtte kiforralja az ember....

2013. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert állateledes boltban dolgozik, még messze nem biztos, hogy ért az etetéshez. Simán elég neki, hogy eladja azt, amit kérnek tőle.
2013. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A többség nem ismeri ezt a fajta etetési módot, nem kell nagyon meglepődni hogy az alkalmazottak sem ismerik, mindez nem jelenti azt, hogy a módszer nem jó.


Amúgy meg egy állateledelestől várod, hogy a táp ellen beszéljen? :)

2013. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Vikicca! Egy jó tanács: PSSSSSSSSSZZZZZZZTTTTTTTT!
2013. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az állateledeles elemi érdeke,hogy az általa árult méregdrága tápokat adja el.
2013. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10%
Istenem! Normálisan írok és normálisan kérdeztem!! Ti ne írjatok, ha nincs eszetek rendesen válaszolni!! (tisztelet a kivételnek) Ti se tudtok mindent, mégsem hülyézlek le titeket egyből... Igenis írok, mivel érdekel a téma.
2013. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!