Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy teszed túl magad azon,...

Hogy teszed túl magad azon, hogy nem tudsz minden kóbor/kidobott/menhelyi/megkínzott kutyán segíteni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Hogy teszed tul magad azon, hogy Szabolcs megye eldugott falvaiban éheznek a gyerekek, és nem tudsz rajtuk segiteni???
2013. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom magam túl tenni ezen. Kiskorom óta az a nagy álmom, hogy gazdag leszek, hogy a rászoruló állatoknak segíteni tudjak (nem csak kutyákon).
2013. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én önkénteskedem, lehet hogy így nem minden kutyán tudok segíteni, de az itteni menhelyes kutyákon igen. :) Adományozok ha van rá lehetőségem, a programokban részt veszek stb.
2013. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első: jogos a kérdés. Viszont az nem ver nap mint nap pofán a facebookon, és itt a városomban, hogy ott mi van... Ami nem mászik az arcomba, arról hajlamos vagyok megfeledkezni, de azon sem tudnék túllépni szerintem.
2013. febr. 9. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
már azzal segit az ember, ha nem szaportija a menhelyi kutyát számát.És ez a szomorú valóság. nem tudsz mindig mindenhol, mindenkin segiteni. a facebookal meg nem kell foglalkozni. vannak olyan képek, amik hónapokig keringenek, és már rég okafogyottak lettek.
2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugy igazán nem tudom túl tenni magam rajta, de azzal "nyugtatom" magam hogy van egy kutyánk menhelyről, egy meg utcáról. Szóval 4kutyàn segítettem: a menhelyes kutyusomon ès aki a helyére került, az utcás kutyusunkon és a nem sokkal utána èrkező kiskutyáján.:)
2013. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Minden héten haza szeretnék hozni egy-egy kutyát a menhelyről, de nem lehet. Heti egy napot vagyok a menhelyen, de most is lelkiismeretfurdalásom van, hogy holnap nem megyek ki. Sokat gondolok a kutyákra, közben van két sajátom is. Minden héten viszek kaját, jutalomfalatot. Több kutya van a face-en, akik sorsát hónapok óta figyelem, megosztom őket, és tudom, hogy még mindig nincs gazdájuk... Igazából nem nagyon tudom feldolgozni. Ezek a kutyák adják a hasznos és értelmes részét az életemnek, a hétfőtől péntekig való munka csak pénzkeresés... De pénz kell, pedig legszívesebben inkább minden nap a menhelyre járnék segíteni, meg a sajátjaimmal is dolgozni. 24 óra is kevés rá naponta.
2013. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy hogy azokra gondolok akiket sikerült megmenteni ...
2013. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ezen a dolgon egyszerűen eszméletlen nehéz túltennie magát az embernek. Úgy látom, hogy nem csak én vagyok ezzel a dologgal így. Sajnos tényleg nem tudunk egy emberként az összes állaton segíteni, de ha van lehetőséged önkénteskedj. Szerintem ha a facebook-on megosztod a gazdikereső kutyusok képét, azzal is segíthetsz. Ki tudja mikor szeret bele valaki épp az ismerősi körödből. :) Én személyesen még nem sok állatkán tudtam segíteni, de tavaly szilveszterkor a házunk körül kóborolt egy kutyus, akinek vittem ki a ház elé enni, lefotóztam, feltöltöttem a képét a fészre, később menhelyre vitték, majd egy szép napon gazdára talált. Csodálatos érzés volt látni. =)
2013. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!